Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek ABC design Turbo...

Szerintetek ABC design Turbo s6 vagy 3tech? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 tech-et néztünk haszánltatn turbo s6-t is, kb 50-60 értékben. ebben mind három rész benne van. melyik jobb?
2014. aug. 21. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3tec van. En imádom, nem cserélném el másra. Próbáltak rábeszélni a cobra babakocsira. De orulok , hogy ezt valasztottam. Nagyon fordulekony, stabil, szegélyen felmenni is könnyű, macskakovet birja. Konnyen azetkapom es kocsiba teszem.
2014. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazából az érdekelne, menyire nagyok a mózes és asport részei. téli babóca lesz ezért fontos, hogy körbe legyen bugyolálva:D a 3tech-nél sokan írták, hogy gyorsan kinövik:S
2014. aug. 21. 22:19
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy hajszál híján 3 tech lett, de szerencsére nem. És a nyomós ok amiért turbo 6s lett: teljesen le tudod hajtani a spotrészt, tehát nem görnyed a babuj benne, nem emeled fel a lábát ezzel (pl 3 tech, cobra stb) Tény, hogy nagy a 6s, de megéri! ha van helyed hozzá megri a 6s. Én pl férjemmel együtt azt néztük az egyik borfesztiválon, hogy szegény anyukák, hogy szenvednek a kis/kisebb kerekű babakocsikkal a gyöngykavicsos része. TÉny, nem arra találták ki a babakocsikat, de lehet iylen eset is. Nos ezzel nincs ilyen gond, röhögve megy át mindenen!
2015. jan. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!