Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gomdoltok erről a babakocs...

Mit gomdoltok erről a babakocsiról Giraffe Club babakocsi SH- 269A?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert nekem van egy ilyenem eladó ( hordozó nélkül) jó állapotba van a babakocsi és vmiért nem veszi meg senki... azért azt gondolom h a babakocsi nem felel meg de vajon miért? ..ezért kérem a véleményeteket..
2014. aug. 25. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem volt girraffe club babakocsim az első 4hónapban. Ugyan egy másik fajta, aminek mózese is van , de valami rettentő gagyi volt. el is adtuk, ár alatt sikerült csak. Sokáig hirdettük mi is, a sport rész és a hordozó bontatlan volt, egyedül a mózest használtuk és még bőven garis volt. 75ert vettük és 35 vagy 40ert vitték el.

Alapvetően a márkával nem vagyok megelégedve, etetőszékünk is van ilyen, a nagyszülőknél. Sok jót nem tudok mondani sajnos róla... Gondolom más is így van vele.

2014. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh akkor már értem :/ én is sok helyen hirdetem de senki sem viszi... én imádtam ezt a kocsit :-) nincs és nem is volt vele gondom.. de így már értherő mert tényleg el nem tudtam képzelni h mi van köszönöm a válaszod
2014. aug. 25. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen babakocsim volt, alapból szerettem, az volt a problémám, hogy a tolókart nem lehetett állítani, így mikor szemből akartam tolni, mindig beleütközött a lábam a kerékbe. Mennyiért adod, lehet sokalják az árát, ugyanakkor ma már mindenkinek multifunkciós kocsi kell. Én már több mint 4 éve vettem.
2014. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!