Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki hordozós kabát nélkül hordozta a gyermekét átmeneti időben/télen?

Figyelt kérdés

Akár elől, akár hátul.

Bár mire tél lesz, addigra nálunk a háti hordozás lesz már előtérbe helyezve.


Most 7 hós.


2014. szept. 1. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, én. Decemberi a lányom, az első télen csak vastagon felöltöztettem és ha jeges szél fújt, akkor még egy polár takarót is tettem a kendő felé.

Következő télen, mikor már 1 éves múlt a hátamon vittem, akkor is simán overallban volt, én meg télikabátban, nem fáztunk.

Egyedül nevelem így minden egyes nap kimentünk bármilyen idő volt, nem volt baja, sőt nagyon egészséges gyerek, 2 éves, de sose volt beteg még.

2014. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is overálos hordozásra gondoltam, de annyira nyomatják ezeket a kabátokat. Csak nem tudom, hogy nálunk lenne-e értelme.

Mire (talán) tél lesz, addigra szinte már jár. Ha a nővérét veszem alapul, akkor amint megtanul járni, nem kell már se hordozó, se b.kocsi..

2014. szept. 1. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nyomatják, hogy vedd meg jó drágán, de ettől még semmi szükség rá :))

Amúgy a lányom is 11 hónapos korától jár önállóan, ennek ellenére utcára csak márciusban, vagyis 14 hónapos korától tettem le, mert az elején nem bírt még annyit és olyan tempóban jönni, nekem a kutyát is le kell vinni legalább napi kétszer, valamint bolt, pékség, posta, nagyszülők stb... Már 2 éves lesz nem sokára, de ha messzebb megyek, vagy tempósan akarok elintézni valamit, a mai napig beteszem a hordozóba, szerencsére mivel mindig csak hordoztam, ezt szokta meg és mai napig szereti.

2014. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ugyan így vagyok, ahogy te.. kutya, bevásárlás, nagyobb tesó pluszba, stb..

A nagylányom ahogy elindult, meg se állt, mai napig. Ha pihent, akkor is azért mert épp elaludt. :D

Nem tudom, hogy a kicsi milyen lesz, de az tuti, hogyha örökli ezt (is) a nagytól, akkor vele a maratont is lefuthatom, az se fárasztja ki. :)

2014. szept. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!