Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan babakocsi amelyik a...

Van olyan babakocsi amelyik a rossz utakon es hoba is jo es amikor nagyon kicsi a baba babahordozot lehet ra tenni?

Figyelt kérdés
linkeljetek ha tudtok ilyet.koszi

#ghbfh
2014. szept. 11. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ez [link] van/volt. Felénk elég rosszak az utak (járdán egyáltalán nem lehet közlekedni :) ), ezért is választottuk. Bevált így nem is adtuk el az első gyerkőc után, most a másodiknál is nagyon hasznos lesz egyrészt emiatt, másrészt, mert könnyű mozgatni. Pl kocsi csomagtartóba mindig levesszük a nagy kerekeket, így még kisebb helyett foglal el (egy mozdulattal kivehető, visszatehető), mint látod a mózest, hordozót, és a sport részt (mindkét irányból) is rá lehet tenni, így vásárlásnál nem kellett ki be tenni a hordozóba, csak azzal együtt kiemelni és kész. És persze babakocsis koráig jó a "picurnak" a variálhatóság miatt.

Bár van aki ellene van, mert hogy lengyel "márka", igaz a babakocsik többségét Kínában szerelik össze :) ezt jó pár modellnél megfigyeltük.

2014. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl a Bergon xspr, vagy a dimension, bár a dimension bolygó kerekű, lehet az annyira nem praktikus :/
2014. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Diverso van. Újra felfedeztem, hogy de jó vele sétálni, nem akadok fenn minden döccenőn. Boltban mászkálni, kapkodni, kocsiban tartani viszont egy ABC Design Primot tartok, de az csak tényleg arra jó.


A Diversonak az átlaghoz képest nagyobb a mózese és a hordozója is, azt is szerettem. A sportrészt viszont csak azóta tudom rendesen használni, mióta stabilan ül a gyerek, addig folyton kicsúszott belőle.

2014. szept. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Off. Első a Pierre Cardin francia márka...

[link]

Szerintem ez jó arra amire szeretnéd, és a márka is megbízható

2014. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2014. szept. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:)))
2014. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hármas, nem adod el a Primot?

Nekem az volt a kislányommal, de sajnos már nem lehet újan kapni, pedig az mindenen elment. Hóban, terepen mindenhol, nagyon imádtam

2014. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!