Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » újszülöttnek milyen kengurut...

újszülöttnek milyen kengurut ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Amibe lehet fektetni? a kendőtől kicsit ráz a hideg, vagyis olyan instabilnak látom, bár nem használtam még, tehát ezt vakon gondolom így. ezért első sorban kenguruk érdekelnének. köszi
2014. szept. 15. 21:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Meg kell nézni a cimkéjét, mert bele van írva a súly, vagy a hónap. Ha 3,5 kg-tól van, akkor az jó egész picinek is.
2014. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
2014. szept. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én us idegenkedtem a kendőtől, pedig nagyon jó, sajnálom, hogy nem vettem újszülött korára.
2014. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Nekünk ilyen van:

[link]


Ez jó újszülöttnek is, mert lehet fektetni. Eleinte úgy használtuk mi is. Most féléves a fiúnk, most úgy használjuk, ahogy a legtöbb kengurut szokás. Nagyon hasznos és sztem nem is drága.

2014. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Itt van több kép, jobban lehet látni,h hogyan kell használni:

[link]

2014. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Kengurut semmilyet.
2014. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

TILOS újszülöttet kenguruba tenni, amit az egyik válaszoló belinkelt, attól meg egyenesen kiráz a hideg....

A baba kifelé fordítva, a lábai szerencsétlenül lógnak a levegőben....és valaki még pénzt is ad ezért???


Kérdező, a kendő az egyetlen stabil és biztonságos hordozóeszköz újszülöttnek.

Könnyű a használata és a lehető legoptimálisabb hordozóeszköz ebben az életkorban.

Később átválthatsz mei tai-ra, vagy SSC-re, de kengurura egy fillért ne költs, ha szereted a gyermeked.

2014. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kenguruban kifelé fordítva kapálózik, mint egy bogár, kendőben befelé kapaszkodik, bújik mint egy kismajom, sokkal természetesebb.

Keress hordozósklubot, tanácsadót, tanfolyamot, minden megyeszékhelyen van, én is bonyolultnak tartottam, de bevált.

2014. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésképpen ezt olvasd át: [link]
2014. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok nagy kendős, de vettem egyet én is, amolyan kenguru pótléknak, mert kenguruba újszülött NEM VALÓ!!!!!Azt szokták mondani, hogy kengurut, akkor használunk, ha ülni tud a gyerek!
2014. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!