Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Újszülöttnek milyen tápszert...

Újszülöttnek milyen tápszert ajánlanátok? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Annyi féle tápszer van, hogy fogalmam sincs, melyiket adjam majd a babámnak mikor megszületik.. Betegség miatt sajnos a szoptatás szóba se jöhet, tehát kérlek titeket, hogy a kérdésre válaszoljatok. Melyik tápszer a legjobb, amit újszülött kortól lehet adni??

2013. máj. 7. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Amit a gyerekorvos felír neki.
2013. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Körzeti orvosunk van, aki elég furcsán áll a dolgokhoz.. Kérdeztem, de csak annyit mondott, hogy válasszak egyet amit jónak látok, és majd Ő azt kiírja.. :S Én meg nem akarok csak a hasamra ütni és mondani egyet, tapasztaltabb tápszeres anyukák véleményére lennék kiváncsi.
2013. máj. 7. 18:10
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
1-es vagyok. Tapasztalt tápszeres anyuka vagyok. Kipróbáltunk már vagy 6-7 félét, de mindig az orvos ajánlotta, hogy mi legyen a következő. Milumil Ha Starttal kezdtünk, de nem bírta a lányom, mert bukott tőle. Utána Milumil AR Optimát kapott az jó volt a bukásra, de szorulásos lett tőle. Utána kipróbáltuk a Humana Baby Fittet, a Milupa Fermentáltat, a Lactogen Harmonyt, meg volt még valami, de mindegyiktől bukott, így továbbra is a Milumil AR-t kapja.
2013. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Amikor én azt hittem,hogy kelleni fog tápszer,mert kevesebb a tejem(ami nem volt így és nem kellett végül),megnyugtatásként a Beba Start Pro-t írta fel az orvos.
2013. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Milumil ha-s 0+os
2013. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Humana HA, viszont erre sokan azt mondják szorulást okoz. Én mecsek baby teát adtam neki mellé cukor nélkül, semmi gondunk nem volt tőle így.
2013. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Még a kórházban írták fel nekünk a Beba Pro Ha-t. Azt ette a fiam, nem volt semmi negatív hatása (bukás, székrekedés).
2013. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Beba HA start pro

Soha semmi gond nem volt vele,nem volt hasfájós stb. tőle. Most Lactogen Harmony-t iszik,ez is jó.

2013. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld kezecske. Utolsó előtti: nem ilyen jellegű a betegségem, sajnos egy korábbi műtét során mindkét mellem le kellett venni, tehát ténylegesen kivitelezhetetlen a szoptatás :(
2013. máj. 7. 20:06
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Nekem a kórházban a Milumil HA optimát írták fel, de olyan görcsei lettek tőle a babának, így a háziorvos felírta a Lactogent, ami árban is jobb, meg a babának is sokkal jobb, ha már nincs tejem :(
2013. máj. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!