Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van olyan gyerekules amit be...

Van olyan gyerekules amit be lehet kotni az autoba isofix nelkul is es isofixel is?

Figyelt kérdés
Jelenlegi autonk nem isofixes,de nemsokara ujat veszunk,ami valoszinuleg az lesz.9-18 kg ig gondolkodunk gyerekulesbe....bar mindegy talan...hordozonk van,szoval nem nullatol kell...

2014. szept. 16. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden isofixes ülést be lehet kötni simán is.
2014. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosabban majdnem minden izofixest be lehet kötni biztonsági övvel. Nekünk besafe izi comfort x3 izofix van, ezt is belehet kötni simán is.
2014. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Ennek orulok!
2014. szept. 16. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

nagyon sokat be lehet kötni, de ma már jópár ülés van a piacon, ami kizárólag isofix módon rögzíthető.

Milyen árfekvésben kerestek ülést? akkor könnyebb szűkíteni modellek szerint.

2014. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,100.000 ert mar ujat nem tudnank venni. Azaz tudnank,de kedvezobb aron keresunk biztonsagosat..tehat nem valami gagyibbat szeretnenk azert. A ferjem kb 30-60 ezer kozott gondolta,ahogy kivettem a szavaibol. En probalok kb ennyiert keresgelni,ha nem lenne akkor viszont maradna a dragabb.csak mivel tobb gyereket szeretnenk,ezert tobbet is kell vennunl gondolom,mivel sokaig jo egy ilyen ules,mire kellene a kistesonak,addig meg hasznalna a novere a regit,gondolom.
2014. szept. 18. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom nekem is! a maxi cosi pearl-re gndoltam, de sajnos csak isofixbe használható.
2014. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!