Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekules 15-36 kg, milyet...

Gyerekules 15-36 kg, milyet vennetek?

Figyelt kérdés
4 eves, 15 kg a fiunk, es uj ulesre van szuksegunk, mert az egyeves, 11 kg hugi koveteli az o uleset, ami Britax Romer Safefis Plus 9-18 kg. Amiben gondolkodunk, az a Romer Kidfix, v.a Recaro Monza Nova Seatfix. Van tapasztalatotok ezekkel kapcsolatban? Arban nagyjabol azonosak, es az Adac teszteken is hasonloan teljesitettek 2013-ban. En a Romer, ferjem a Recaro fele hajlik. Vagy mas biztonsagos ulesek? Minden velemeny erdekel. Koszonom.

#gyerekülés #Recaro Monza Nova Seatfix #gyerek autosules #Britax Romer Safefix Plus #Romer Kidfix
2014. márc. 15. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Romer, de én a Cybexet szeretem a legjobban, bár egy 4 évest még inkább 9-36os pajzsosban raknék, nem tudom agyilag elé érette e már a 15-36oshoz. Nem bújik e majd ki az övéből.
2014. márc. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk Römerünk van. A fiunk nagyon szereti, kényelmes, jól körülöleli. Könnyű kezelni.

A fiatok már kipróbálta a potenciális jelölteket? Elvégre ő fogja használni.

Mi elég hamar váltottunk erre a kategóriára, és a fiunk elég célirányosan közölte, hogy neki ez kell. (A listánkon volt néhány ülés).

Amúgy nálunk soha nem volt gond, hogy már csak sima övvel kötjük be, még élvezi is, hogy ő már úgy ül mint a nagyok.

Azért nézzétek meg élesben, hogy hogyan viseli a sima öves bekötést, mert ismerősék fiunkkal egyidős lánya teljesen ki volt bukva, amikor csak próbaként beültettük a 15-36-osba. Neki kellett az 5 pontos bekötés. (9-36-ost kellett venniük.)

2014. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2es valaszolo, a Romer Kidfixetek van? Beleultettuk mindkettobe a gyereket, neki a Recaro tetszett, mert van benne hangfal...hat ez engem nem hat meg. :) Most mar lehet hozza kapni kiegeszito ovet, amivel 5 pontos lesz, igy ez is megoldodott, mert hasonlotol tartok, mint amit te irtal a kislannyal kapcs.ban.
2014. márc. 16. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

re1. Az én 3,5 éves 15 kilós fiam nem fért be rendesen a Cybex ülésbe a pajzs mögé. Én is próbálkoztam vele.

Kérdező! Rőmert vettünk, ilyet: [link] ez is Kidfix. Nagyon jó. Sokáig keresgéltünk. Fiúnk is szereti és nem mászkál ki az öv alól.

2014. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Cybex-et veszek majd most a lányomnak ebben a kategóriában. Szintén jó ADAC teszttel rendelkezik

[link]


A Römert is néztem, de szerintem ez komfortosabb,több pozícióba állítható, ráadásul az ára is jobb...

2014. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aHermann ***** válasza:

2-es vagyok.

Van Kidfix és Kidplus is Römerből. Mindkettőt szereti. Azért is döntöttünk a Römer mellett, mert teljesen végigér az oldalvédő a fejvédőig. A Recaro is hasonló.

Mindkettő minőségi megbízható ülés.

Ha a fiatoknak a Recaro tetszett, legyen az. A fejhallgató még jó is lehet, mert egy kis andalító zenére el is alhat, lefoglalhatja. Csak a hangerőre kell figyelni.

2014. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!