Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a babkocsi...

Mit gondoltok erről a babkocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek jó lehet macskaköves útra is?


2014. szept. 19. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én azt gondolom, hogy nagyon-nagyon drága. Kevesebb, mint feleennyiért is lehet szuper babakocsit kapni. Én ezt gondolom, de mindenkinek más a fontos.
2014. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, az ára egy vicc. De egyébként is vmi nagy kerekű kellene a macskakövesre, nem?
2014. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ezt javasoltak.


Beleférni belefér, bár nem bánnám ha valami olcsóbbat találnék...

2014. szept. 19. 08:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Véletlen elküldtem, szóval félek, hogy azért akadnának a kerekei macskaköves úton. Ezért is kérdeztem meg.
2014. szept. 19. 08:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít, szerintem tök jó. Talán macskaköves úton is elmegy, de én azért élőben megnézném milyen a rugózása, hogy ne rázza szét a gyereket. A Mura Plus viszont biztos, hogy elmegy a macskakövön is.
2014. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk macskaköves és kavicsos út van. Én direkt ezért jó nagy felfújható kerekűt vettem, sport babakocsi volt (de rendes négy kerekű). Újszerű állapotban, de használtan.

Ezt a babakocsit egyáltalán nem ilyen utakra tervezték, barátnőmnek ilyen volt :(

2014. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is babakocsit szeretnénk venni de ez amit te néztél az horror áron van! Tuti nem vennék ilyet! Mi a Kunert Silver, Vagy Kunert Gold-ot néztünk 70 ért újan és minden van hozzá Sportrész, Nagy Mózes, Hordozó. Megnéztük a boltba masszív erős nem nyiklik nyaklik mint a többi, nagyok a kerekei és ugyan az mint a 110 000 ezres Bergon Q 12-es és a Bergon Evulotion. A csatlakozása felfüggesztése váza kerekei tök ugyan azok. Ezek lengyel kocsik. Ha valakivel kitudnák menni lengyelbe lehet sokkal olcsóbban meg lehetne venni.
2014. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kunnert kocsik nagyon szépek, nekem nagyon tetszenek, a színes pöttyös a kedvencem. Bátyáméknak az volt, az első kocsijuk és sajnos nagyon hamar tönkrement. Mástól is hallottam már rosszat és persze jót is róla. Úgyhogy én azt nem emrem bevállalni.


Nekem az espiro vector air tetszik még nagyon, de félek, hogy az is akadna a macskakőben. Elég kicsinek tűnnek a kerekei.


Quinny kocsikról tudtok véleményt mondani?


Köszönöm a tanácsokat, akkor erről a kocsiról lemondok. Nem az ára, hanem a nem megfelelősége miatt.

2014. szept. 19. 11:03
 9/10 H.Orsolya ***** válasza:

Bár a lengyel kocsikat nagyon leszólják, nekem bejött :) Mi ilyet használtunk: [link]

Tuti jó macskakőre, rugós, amin állítani is lehet. Nem rázza össze a Picit.

Ha összejön a második baba ő is ezt fogja használni. :)

Szerintem felesleges drága kocsit venni, mert nem tudhatod, hogy a babád mennyire fogja elviselni, kihasználni. Sok gyereket látok, akik még 3 éves korban is a kocsiba ülnek, az én fiam pedig másfél évesen már csak hisztizett, ha beleültettem.

2014. szept. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk espiro vector air van. megy a rosszabb utakon is :)
2014. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!