Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Touragoo...

Mi a véleményetek a Touragoo Adventure babakocsiról? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés

Sajnos a neten nem sok okosat találtam róla, ezért Bennetek bízom. :) Ami nekem fontos: nagy kerekei legyenek (4) és felfújhatós. Ez lenne az:

[link]

Köszönöm szépen előre is!



2014. szept. 22. 18:13
 1/4 p.csabesz ***** válasza:

Szia!

A Brendon saját márkás kínai "cucca".

Inkább ne, ha nem szeretnéd állandóan szervizeltetni.

Vegyél inkább babakocsit. :)

Mennyit szántok rá?

2014. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta már átértékeltem... Igazából 100eFt körül gondoltam + - 20eFt. Vidéken lakunk, fontos, hogy nagy, fújtatható kerekei legyenek, 4 db.

Egy helybeli ismerősöm Tako Jumper X-et használ, már a 2. gyerek nyúzza és nagyon elégedett vele, jókat is olvastam róla. Most ez tűnik befutónak, csak nem az X hanem a Light típus.

2014. szept. 26. 16:47
 3/4 Adriennx válasza:

Szia!

Nekem ilyen van...ritka szar :(

A bébihordó (ha már nem bébi a gyerek, és kiveszed a párnát), hidegben, szeles időben nem használható, mert ahol bejön a biztonsági öv, nagy rés van, lefagy a gyerek válla, nyaka.

A sportrész sem túl jó, idétlenül vannak az övek, nem tudod a gyerekeket rendesen becsatolni, kifér. Az ülepi résznél a csak kb20 cm, vagyis a baba mellkasáig felér.

Illetve (repülős)utazásnál is nagyon kell rá figyelni, mert a kerekek váza műanyag, törik (tapasztalat). Nem bírja a gyűrődést.

Viszont a mózeskosár nagyon jó, masszív, van tartása. Azt mi nagyon szerettük, és mivel apró babám van, sokáig használtuk.

remélem tudtam segíteni :)

2015. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de hátha valaki most is olvasgatja.

A kerekét érdemes megnézni vásárlás előtt mivel akarod majd felfújni, mert nem fér oda a pumpa.

2019. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!