Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Segitenétek babakocsi ügyben?...

Segitenétek babakocsi ügyben? Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

akár negativ,akár pozitiv vélemény is érdekel,mert egyik babakocsit sem láttam élőbe,nem ismerem.Csak kép meg leirás alapján válogattam ki ezeket,amik tetszenek.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. okt. 1. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy minek kell megfelelnie.

Ketres ház vagy panel? jó utak vagy rossz utak? Csak autózás vagy tömegközlekedés is?

Az Adbor és a Hiker pl. jó nagy, nehéz kocsi. masszív, ezért rossz utakon is jól elmegy. Panelbe cipelni már nem jó megoldás és autóba sem fér be könnyen. A másik 3 fajtáról még nem hallottam.

2014. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Panel,de van pince.Autónk van,kombi.Én az elsővel is rengeteget sétáltam,tehát egy jó strapabiró kéne,de nem szeretnék nehezet,meg olyat,amivel nem férek be a boltba....

Viszont szeretném minél tovább kihasználni,nem szeretnék még egy babakocsit majd venni e mellé.

Végülis a lényeg,ne legyen olyan nehéz,kerekei gumi,strapabiró legyen,2irányból tolható legyen,lehessen alulra pakolni.

2014. okt. 3. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát az Adbor meg a Hiker magában 20 kilós, és boltba is nehezen fér el vele az ember, elég nagy kocsi. És mondjuk van, akitől azt hallottam, hogy ugyan masszívnak tűnik, de mégis hamar kiment a kereke, elromlott rajta valami. Mások meg elégedettek vele.

Élőben ha tudsz nézz meg egyet. A Kunert kocsik is ilyenek, szóval ha olyat látsz, az olyan, mint az Adbor vagy a Hiker.

2014. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ha nem kell emeletre cipelni,akkor ezek mind jók. Mi elsőre olyat vettünk,aminek fix kerekei voltak,jó nagy masszív kocsi volt nagy kerekekkel,pont ez tetszett benne hogy elment bárhol,boltba nem jártam vele úgyhogy nem volt szempont hogy ott elfér-e. De mikor úgy akartam tolni,hogy a babám nézelődni tudjon és átfordítottam a tolókart,úgy nagyon nehéz volt bolygókerék nélkül. Szóval az jól jön. Most Pierre Cardin ps647-ünk van,erről is sokan írják,hogy nem jó,nekem tetszik,normális méretű kerekei vannak,elég széles,kényelmes a babának vastag ruhában is,néha megyünk boltba,eddig elfértem mindenhol. Én személy szerint olyat nem vennék,aminek nagyon kicsi kerekei vannak,mert az még egy repedezettebb járdán is nehezen megy el.

2014. okt. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!