Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használtatok testvérkocsit...

Használtatok testvérkocsit 21-22 hónap korkülönbségnél? Ha igen, milyet, és meddig?

Figyelt kérdés
Most 17 hónapos a kisfiam, mire megszületik a kistesó kb. 21-22 hónapos lesz. Mostani állapot szerint el sem tudom képzelni, hogy fogunk kimozdulni otthonról két ilyen kicsivel, örökmozgó a kisfiam, nem arra megy amerre kellene, elszalad tőlem.....
2014. febr. 14. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
22 és fél hónap különbség van a két gyerek között. Mi majd egy évig használtuk, az én lányom sem állt volna meg nyugodtan a testvérfellépőn, az meg elképzelhetetlen volt, hogy jön a babakocsi mellett. Én nagyon szerettem, könnyen tudtunk vele közlekedni. Volt sok babakocsink, de ezt szerettem a legjobban. Go baby go márkájú volt.
2014. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2,5 év lesz a lányaim között, de még így is elképzelhetetlennek tartom a közös sétát, vásárlást teso babakocsi nelkul :/ de addig majd kiderul hogy hogy lesz :)
2014. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyönyörűséges ***** válasza:

nekem lanyom van, ugyanennyi lesz a korkulonbseg, most szuletik majd teso ket het mulva. En sem tudom mi legyen,.szerencsere nekem szepen jon mellettem, nem rohangal, ha raszolok megall. Nem tervezek venni teso kocsit mert a kicsit hordozni szeretnenk, apa sokat segit, szoval jelenleg varunk a b.kocsi vasarlassal, inkabb motorozzon mellettem a kislany, ha elfarad pici jon a mellkasomra a nagy pedig a kocsiba, kb valahogy igy tervezem. Szamitasaim szerint

lehet nem is hasznalnank sokaig, mert telen tuti nem tudnam tolni a nagy tesokocsit :( 15-18 kg-sok meg meg ket gyerek, plussz a cuccok :(

Graco tipust nezegetek brendoban 59.000 ft.

2014. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is a Graco stadium duot néztem ki, de még várok nyárig, hátha addig "megkomolyodik" a kisfiam.
2014. febr. 15. 07:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 20 hónap lesz közöttük. Én sem tudom mit csináljak, úgy tervezem, hogy várok addig, hátha akkor már tud mellettem jönni/motorozni a kisfiam. Ráadásul a 2-on lakunk, szóval tanuljuk a lépcsőn járást, hogy addigra jól menjen, mert két gyereket már nem tudnék cipelni. :)
2014. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
kicsit kisebb a korkulonbseg, de en mar nyakig benne vagyok, 22 honapos a nagy,5 a kicsi.Graco Quattro Tour Duonk van, egy ket nehezsegtol eltekintve nagyon szeretem, bar 22 honaposan a fiam kezdi nagyon unni a bababkocsizast, de a feje lagya meg nem nott be annyira, hogy megertse, nem tudom 2 fele szakadni ha setalunk! gondolkodom a testver fellepon, de elore rettegek a szitutol amikor mondjuk a bank kozepen, az ugyintezes kozben ugy dont leugrik es vilagnak indul! en mindenkepp ajanlom Neked, vagy 4-5 honapos koraig kendoben viszed, a nagy meg sportkocsiban. addigra a nagy betolti a 2-t, es talan megprobalkozhattok a fellepovel, vagy esernyore csukhato spirtikerkocsit vesztek, az konnyebb mint a fent emlitett vagy az altalunk hasznalt parjai!
2014. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ja es a lepcsozessel kapcsolatban: ha csak ketten vagyunk a fiammal, siman lepcsozik (2.emelet) de ha ott a hugi is, akkor O is fel akar jonni a karomba, mert feltekeny. es ez sokmindenben igy van, szoval azzal szamoljatok, hogy viselkedhet okosan es ugyesen egy 20-24 honapos baba, de amint megszuletik a teso, bizonyos dolgokban a nagyobbik is "visszafejlodik":-)
2014. febr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Két lányom között 24 hónap van. Mi nem használtunk testvérkocsit, olyan a babakocsink, hogy rá tudott állni a nagyobbik. Ő már ügyesen sétált hosszabb távon is olyankor, és az elszaladással sem volt gond. Nyáron ráérsz megvenni, ha szükséges, addigra kiderül, hogy megy a séta. A két kisebb gyerek között 17 hó a különbség, akkor használtam testvérkocsit, de csak az 5-6 hónapban.
2014. febr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nálunk 20 hónap van a gyerkőcök között, és "életmentő" volt egy tesójármű beszerzése. A nagy eleve későn kezdett el járni, és elég kényelmes.


Ha már most problémás a kimozdulás, én biztos vennék valamit. Lehet, hogy jobb lesz a helyzet, de elképzelhető, hogy lesz visszafejlődés. Illetve a nagyobb dacrohamok majd még most jönnek. Arról nem beszélve, hogyha hosszabb progira mész azért elfárad ám a nagy. Én nem bírtam volna tolni a babakocsit, és mellé 13-14kg-t cipelni.

Nekem tesóülőkém van, amit a meglevő babakocsihoz lehet csatlakoztatni. Nagyon szeretjük.


A múltkor voltam a Brendonban és a Graco Trekko Duo egész jónak tűnt.

Ez tesókocsiszerű, de csak szimplakocsi hosszú.

Nézz körül mi tetszik, a klasszikus tesókocsik nekem több szempontból nem jöttek be (méret, hátsó ülés hossza ledöntve). Volt ahova a liftbe se fértem volna be (orvos).


[link]


nekünk ez van:

[link]

2014. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, még nézegetek mik a lehetőségek.
2014. febr. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!