Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen multifunkciós babakocsi...

Milyen multifunkciós babakocsit javasoltok olyan 70-100 ezer Ft között?

Figyelt kérdés
2014. okt. 5. 15:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget.
2014. okt. 8. 08:19
 12/15 anonim válasza:

Fontos hogy használtat vagy újat vennél és hogy mennyit fogsz utazni autóval, mert akkor érdemes nem lapra hanem esernyőre csukható multifunkciós babakocsit venned!

Nekem Espiro Vector Lite-om volt nagyon szerettük, könnyű váz egy hátránya volt hogy lapra csukható váza volt így nehezebben fért be a kicsi autónkba, mit az esernyőre csukhatók!

Most Cam Combit vagy Bébé Confort Streety-t vagy Loola up-ot néztem ki!Remélem tudtam segíteni!

2014. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem quinny 3 kerekű van, maxi cosi hordozóval kombinálva. A quinnynek van sport illetve mózes része. Nagyon szeretem, egyszerű, pikk-pakk szét lehet kapni, összecsukni. Használtan vettem a jófogáson, szinte új, van hozzá lábzsák, esővédő. Ki lehet nagyon jókat fogni.
2014. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

[link]

Mamas and papas Pliko, én használtan vettem, de semmiért nem cseréltem volna el. Multifunkciós, könnyű, esernyőre csukható,cserélhető autós hordozó, mózeskosár, a sima ülése három módon állítható, ülő, félig fekvő, és teljesen fekvő. És ami teljesen mellette szólt, a huzatokat le lehet egyszerűen szedni és kimosni a mosógében. És álló helyzetben 360° körben megfordítható, mert minden kereke körbeforog. A mózeskosár alja kicsit ívelt, így a babát lehet benne ringatni.

2014. okt. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

[link]


Én ezt vettem meg még nem használtam,mert még nincs itt az idő.de nagyon beleszerettem aki már látta mindenki azt mondja hogy nagyon szuper babakocsi.

2014. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!