Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Silver vagy Adbor Arte...

Kunert Silver vagy Adbor Arte 3x3? Panelban lakunk, multifunkciós legyen, egybe tolókaros, lehetőleg gumi kerékkel. Max 80. 000 Ft Tudtok esetleg valami ajánlani ebben a kategóriában és árig?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Panelba ilyen óriási nehéz batár kocsit semmiképp se!

Inkább keressetek használtan egy könnyű, de jó minőségű multifunkciósat.

2014. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egybekaros, gimukerekes, relatív könnyű vázas kocsink van, Espiro Vector air. Igaz, ez is lengyel kocsi, amit szerettem volna elkerülni, de jó áron sikerült találnunk és szinte alig használták (az előző használó utálta a babakocsit), 55 ezerért vettük. (újan most láttam 110 ezerért akciósan)

A chicco enjoy fun volt a másik favoritunk, igaz az szarvacskás karos és nem gumikerekű, és használtan is drágább kicsit, de panelba úgy tűnt nekünk, hogy az is megfelelne.

2014. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az Espiro-val szemezek én is,nekem azzal annyi bajom van hogy kagylóűlésben nem tudnám hason altatni.
2014. aug. 26. 07:59
 4/6 anonim ***** válasza:
de a kagylóülés az az autósülés, nem? Abban egyébként se jó sokáig benne hagyni a babát, miért szeretnéd abban altatni? A mózesben meg tudod hason is altatni meg a sportrészben is.
2014. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

az espironak én úgy tudom hogy a sport ülése a kagylóformájú...vagy nem jol tudom??

a sportrészben szeretném hason altatni nem a hordozóban

2014. aug. 26. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha, látod én ezen nem is gondolkodtam. Valóban kagyló formájú. Bár mire a sportrészbe kerül, nem tudom, hogy mennyire akarna hason aludni a babakocsiban. Majd kiderül. Egytébként szinte vízszintesbe is dönthető a sportrésze, belekucoroghat akár hason is.
2014. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!