Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Segítség! Milyen babakocsit...

Segítség! Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés

Elvesztem a babakocsik sokaságában, így segítséget szeretnék kérni.

Olyan babakocsi kellene, amivel rosszabb utakon is tudok közlekedni+buszon is tudok vele utazni, mivel nincs autónk. Téli baba lesz, vmi téliesíthető lenne jó. Az sem hátrány, ha 3in1, így nem kell később sportkocsit venni.

Melyiket ajánlanátok a sok közül? Tapasztalatokat írnátok? Lehet az jó és rossz is.



2014. okt. 7. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt írod, lehet rossz tapasztalat is :) Én sajnos csak ilyet tudok megosztani veled.

Az első babakocsi a klasszikus újszülöttnek való volt, dönthető háttámlával. Utáltam, hogy fix volt mind a 4 kereke, nem lehetett fordulni normálisan. Üresen volt 23 kg!!! (férjem hozta, de nem is gondolt rá, hogy ez nehéz...)

Most egy Bertoni van. Új volt amikor vettem, egy hét alatt romlott el az első kereke, most úgy megyek vele, mint egy zombi...Ezzel a márkával amúgy sem vagyok elégedett (pihenőszék, etetőszék, sport babakocsi)


Az is lehet, hogy csak én fogom ki mindig mindenből a sz.rt, remélem neked nagyobb szerencséd lesz :)

2014. okt. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én második gyereknél már csak sportkocsit vettem. Téliesíteni lehet takarókkal, bundazsákkal. Legyen vízszintesbe dönthető, legyen 10 kiló alatt, legyen minél keskenyebb, hogy felférjen a buszra, vonatra és legyen egy kézzel tolható (ha már megy melletted, tudd fogni a másik kezét) és a teherbírása 20 kg. Így ki fog titeket szolgálni egy kocsi 2 vagy akár 3 éves koráig és nem kell kerülgetni 4-5 hónap után a mózest. További hasznos, ha nem túl apró a kereke (a rossz utakhoz, de sajnos minél nagyobb a kerék, annál nehezebb), van lábzsákja, adnak hozzá esővédőt (bár lehet kapni univerzálisakat) és levehető mosáshoz a huzata.

Nekünk az első gyereknél Babypoint Mark3 volt, de lehet, már nem árulják - szerettük, bírta a strapát és minden fenti kívánalom teljesült, kivéve az egy kézzel tolhatóság, a szélesség és a levehető huzat. Most Esprit Vegas van 5 hónapja, egyelőre jól bírja, de sajnos nincs hozzá lábzsák (bár lehetett kapni külön), esővédő, csak 15 kg lesz jó (majd meglátjuk...) és a kupolájáról nagyon hiányzik a kukucskáló. Viszont jól bírja eddig a terepet és könnyű tolni egy kézzel is, meg keskeny, de mégis stabil, sok cuccot rá lehet aggatni.

2014. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Quinny van, maxi cosi hordozóval ami egyben autósülés is, van mózese és sportrésze. Én nagyon szeretem, mert pik-pakk szétszerelhető, 3 kerekes. A vázban lehet cserélgetni a mózest, a sport, hordozó részt, én a 2.-ra cipelem, de nem olyan nehéz.
2014. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!