Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 3 ikreink lesznek! Milyen...

3 ikreink lesznek! Milyen babakocsit vegyünk nekik? Van esetleg valaki akinek 3 ikrei vannak!

Figyelt kérdés
3 ikreink lesznek ! Viszont babakocsit nem sikerült találnom a számukra ! Nagyon kíváncsi lennék a véleményekre válaszokra ! Mint én mint Maja, Lara , Szonja nevébe :)

2012. dec. 18. 11:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
olyat vegyél, ahol egymás mögött/előtt ülnek/fekszenek szépen sorban, mert egymás mellett nem fogtok elférni sehol sem a járdán, boltokban, stb.
2012. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyat vegyél, amit az első válaszoló javasol.
2012. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm igen én is ilyet szeretnék ! Viszont csak Peg-péregot találtam ! Nem hiszem el hogy mások nem gyártanak ilyet kocsit
2012. dec. 18. 11:44
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval, olyan a jó, amiben egymás mögött vannak, így beférsz, elférsz mindenhol, és egyedül is el tudod vinni őket sétálni!
2012. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Igen mindenképp ilyet szeretnék , mivel a párom 1 hétet itthon lesz 1 hetet nem , és egyedül is elszeretnék velük menni ! Csak esetleg tudtok valami olyat ami nem Peg - pérego , de még is egymás mögött ülő !
2012. dec. 18. 11:46
 6/36 Golan Trevize ***** válasza:
54%

Mivel hármasikrek születése esetén az önkormányzat úgyis ad napközbeni segítséget, én azt javaslom, hogy vegyél egy "sima" ikres babakocsit és még egy egyszemélyeset.

Egyedül úgysem nagyon tudsz majd velük sehova menni.

2012. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én erről nem is tudtam , hogy ad segítséget , vagyis ilyenről még nem tudtam ! Igaziból a mi ilyen több generációs házba lakunk , úgy , hogy itt vannak anyuék , és a húgom is !
2012. dec. 18. 11:53
 8/36 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Most nézem, hogy ez önkormányzattól függ.

De szerintem már most kezdj el a szociális osztályon érdeklődni, hogy milyen juttatások járnak neked.

Az jó, ha nem leszel egyedül, minden segítség el fog kelni.

2012. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

[link]

Van ez ez ugye 3 ikres !

Viszont az utolsónak is jó ötlete volt , mivel anyu úgy is mindig velünk jön , vagy a párom ! Úgy , hogy néztem ilyet is ! Szerintettek melyikeket válasszam ?

[link]

[link]

2012. dec. 18. 11:59
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Szèt kell nézni!!! Ebay-én olcsóbban kapsz itthon nem

Kapható kocsit!


Ritka a 3- as ikrek, ezért nem sok gyártó készít, hisz minek, évi párat ad csak el!

2012. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!