Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok téli babának?

Figyelt kérdés

Január végére vagyok kiírva, mivel nem tudom milyen tél elé nézünk, még a kerékben sem vagyok biztos, annyi hogy bolygósítható legyen. Városi használatban lesz, aránylag normális járdákon, ezért nem akarok batár kocsit, amivel nehéz manőverezni, no meg be kell hogy férjen egy corsa hátuljába, elég csak a nem fix részeket+gyereket felvinni a másodikra.


Mivel újszülöttnek lesz, vagy kivehető textil mózeses vagy lekattintható mózesesre gondolok, de a sport részét se kelljen kidobni kinövés miatt.


Így sokadikra a Hauck shopper trio set-re gondoltam, bár még nem láttam élőben. Annyi hogy nem átfordítható a tolókarja, de melyik kocsivásárlás nem kompromisszumos.



2014. okt. 9. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, de ezt biztosan nem venném meg. Ha egy kisebb hó is esik nem lehet majd tolni a kocsit. A kerekei kicsik, szétrázza a a gyereket. Amúgy sem egy stabil váza van, az első kisebb széltől is szétesik.

Ha a váz aluminium akkor nem lesz batár 20 kilós a kocsi, azok már 7-8 kilósak könnyű cipelni őket lépcsőn felvinni, tömegközlekedni velük.

Mennyit szánsz rá?

Mindenképpen újat akarsz venni vagy szóba jöhet használt kocsi is?

2014. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Majdnem ugyan az az ára, de nagyobbak a kerekei, jobban, könnyebben tudsz majd a városban közlekedni.


Ha minden igaz, ennél a típusnál nem a tolókart lehet állítani, hanem a soprt részt lehet veled szemben, vagy neked háttal felhelyezni, ráadásul téliesíthető.

2014. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, és acél a váz :)
2014. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Max 50-60 ezret szánnék rá, és lehet használt is, annyi hogy Baranyán belül találjak, mert nem utazhatok nagyon, de látatlanul nem veszek semmit.

Nem fontos a hordozó sem, azt tudunk szerezni külön.

2014. okt. 9. 12:10
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez a fajta kocsi van. Még csak a mózes részt használja a lányom, meg a hordozót, de nagyon szeretjük. A mózest tudod magad felé fordítva is felrakni, ill. ellentétes irányba is. Könnyen levehető a fekvő rész, és a váz lapra csukható. Az első kerekek bolygósíthatók és fixálhatók is. A mózes rész elég nagy, műanyagból van és jól kibélelték, ideális télre. A kerekek is nagyok. A hordózó könnyen rácsatlakoztatható a vázra.

2014. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Megnéztem a shoppert és a vipert is "élőben", az előnyük a hátrányuk, olyan keskenynek tűnnek, lehet legközelebb viszek egy babát próbaülni:)

Találkoztam a másik véglettel is Vajper, Abdor óriásiak, nem az a becsapom a corsa hátuljába típusok.

Szembe jött két anyuka az egyik Kunert-el a másik egy Raf-Pol-al, ha csak a feltéteket nézem nem tűnik nagynak, viszont a váz és a hátsó kerekek...

2014. okt. 9. 21:00
 7/13 anonim ***** válasza:
A kunert és a raf-pol nem neked valók ha emeletre kell cipelned (18-20 kilósak!), igazi batár, dög nehéz kocsik.
2014. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! A Viper jónak tűnik, ahogy néztem van aki szidja, van aki dicséri a hauckot. A mózes és sportkocsi szélességében vagyok tanácstalan, hogy kényelmes lesz-e a babának.

A baby design is most jó áron kapható, annyi, hogy nem láttam még élőben, mennyire praktikus a váza, pl összecsukva kis helyen is elfér, szűk helyeken lehet vele menni?

Ezekről is megköszönném a tapasztalatokat!

2014. okt. 10. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
A baby design-t nézd meg élőben. Könnyen lehet vele lavírozni, a mózes rész pedig jó nagy, így 6 hónapos korig tényleg használható. Amit belinkeltem, az egy bolti oldal, de tényleg jól leakciózták most, de biztosan találsz használtan is. Lapra lehet csukni a vázat, szerintem nem foglal nagy helyet. A kerék a legvastagabb pontja a kocsinak összecsukott állapotban
2014. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azt meg tudod mondani, hogy a hátsó kerekek távolsága mekkora (mondjuk a külső szélek között)?

Nekem így képről úgy tűnt, hogy akkora lehet mint a kunert, raf-pol, de majd nyomozok, hol van a közelben élőben.

2014. okt. 11. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!