Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint ajánlanátok 2...

Milyen vitamint ajánlanátok 2 éves kisgyereknek az őszi-téli időszakra?

Figyelt kérdés
2,5 éves gyermekem bölcsis, és sajnos elég gyakran betegeskedik. Szirupokat nem hajlandó bevenni, megpróbálnék valamilyen gumicukor formájú vitamint, de igazából egyiket sem ismerem. Tavaly a cebion multivitamint és c-vitamint adtam neki, de nem sokat ért.
2014. aug. 26. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az Immunotrofina vált be, de az is szirup.
2014. aug. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bio boltban méhpempős mézet, ez a legjobb immunerősítő, napi 1 mokkáskanállal ettem mindig télen az influenzás időszakban és a munkahelyemen körülöttem köhögtek, tüsszögtek az influenzás munkatársak, de én soha nem kaptam el tőlük. Emellett adj neki sok gyümölcsöt, frissen facsart gyümölcsleveket, citromot, narancsot, kivi is nagyon jó C vitamin forrásm napi 1 kivi, sárgarépa reszelve mézzel és citrommal, finom és roppant egészséges.
2014. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Multi tabs immuno.

Napi felet adtam ennyi idősen a fiamnak, nagyon jól bevált.

2014. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfontolom őket :-)
2014. aug. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!