Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol lehet venni babahordozóba...

Hol lehet venni babahordozóba újszülött szűkítőt, gerinckiemelő betétet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sztem bármelyik nagyobb bababoltba. Brendon, mini manó.
2014. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A weboldalon nem találtam.
2014. okt. 14. 12:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig mi anno a MiniManóban vettük, amikor a hordozót.
2014. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát ne haragudj, ha hülyeséget írok, de szerintem az a hordozóval együtt van eleve. Legalábbis én mind2x úgy vettem. Külön nem láttam. Ahány hordozó, annyi féle, nem hiszem, h külön gyártanának mindegyikhez, h még azért is fizetni kelljen. Alap egy újszülöttnek a szűkítő, mért nem volt benne a hordozóban?
2014. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak fejpárna. Egy helyen találtam csak az fehér. Ha ők gyártanak akkor gondolom mások is. Vagy nem?


[link]

2014. okt. 14. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát mi mindent a mini manóban veszünk és jópár dolog van ami a boltba van de a neten nincs. Vagy olyan nèven van vmelyik kategóriában amire nagyon nehéz megtalálni. Én mindenképp odamennék és rákérdeznék, mert lehet h még rendelni is tudsz náluk, nagyon rendesek és próbálják teljesíteni az igényeket.
2014. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy nagyon ritka sötét színbe.
2014. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Babaáruházakban kapható, vagy netes babaáruházban illetve vatera, olx, stb,is szokott lenni. Brendonban Sunsine kids márkát láttam, és szürkét, nézd meg a webáruházban, nekünk" jj cole " márkájú van, és egyik fele szürke , másik bézs, és mindegyik hordozóba, 0-18 ülésekbe vagy etetőszékbe is tehető.
2014. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ilyen a mienk:

www.minimano.hu/termekeink/babakocsi_kiegeszitok/ulesbetet/jj_cole_ujszulott_szukito_grafit.html

2014. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem működik sajnos a link, de a minimano webáruházban a babakocsi kiegészitők között,az ülésbetét menüben találsz ilyen szűkítőket.
2014. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!