Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akiknek kicsi autójuk van...

Akiknek kicsi autójuk van (nekünk Fiat Panda), milyen újszülött babakocsit használnak, ami befér az autóba?

Figyelt kérdés

Most várjuk a második babát, eddig a babakocsik elfértek az anyós ülés előtt (lapra csukható Hauck Shopper), vagy szétszedve fele a csomagtartóban, fele az ülésen (Quinny Freestyle), de most, ha már 4-en leszünk az autóban, nem fognak így elférni.

Ti hogy oldjátok ezt meg? Esetleg arra is gondoltam, hogy majd a tetőcsomagtartóra tesszük a babakocsit.

Valakinek van valami ötlete vagy tapasztalata?


2014. júl. 23. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Design Primo van. Esernyőre csukható, mégis stabil, kényelmes, tágas, könnyű kocsi. Adapterrel tehető hozzá hordozó is.
2014. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk mini cooperünk van és most a második babának egy giraffe club sh-689 babakocsit vettünk. Esernyőre csukható , így a váz mellet több dolog is elfér a ..csomagtartóba.. . Ha megyünk valahova ami rövidebb mondjuk boltba nagyobb tesóért , vagy esetleg a balatonra akkor simán elvan a babahordozóba órákon keresztül . De ha esetleg mondjuk anyuékhoz falura megyünk akkor pedig a középső ülésre állítva beteszem

2014. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia Bebetto Nico babakocsink van imádom ,és kicsike 3 ajtós suzuki swift autónk, kényelmesen befér, de volt már hauck Malibu babakocsink is, az meg szinte elveszett benne! :)A váz rész volt a csomagtartóba, a bébihordozóba pedig bekötve volt a baba, egy kattintással mind kettőre ráhelyezhető! :)
2014. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtok, holnap mindet megnézem a google-ban! Igazából van egy chippolino pookynk, ami kb megfelelne a célnak, csak vilàgoskék, és most kislànyt várunk, és gondolkodom, hogy esetleg lecserélném, ehhez gyüjtenék ötleteket. Várom még, ha van valakinek :)!
2014. júl. 23. 22:02
 5/9 gumipofi válasza:
Szia. Váltottál végül babakocsit? Ha igen milyet választottál? Nekem is Fiat Pandám van és most vagyok abban a helyzetben, mint te. Második kislány gyermeknek szeretnék valamit, ami befér, de a séta is kényelmes vele.
2015. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, de csak azért mertem, mert már nézünk másik autót.

A Chipolino befért úgy a csomagtartóba, ha ki volt pakolva, és szinte csak az volt benne. Eleinte azt használtuk.

Most vettem egy Espiro Vector Airt, az úgy fér bele (csak a váz), ha fel van hajtva a kalaptartó, és a baba a hordozóban van, és azt tesszük fel a vázra. A sportrész már nem férne így be, ha mind a négyen bent ülünk, a mózes még lehet, hogy beférne, mert azt laposra lehet csukni.

Az is rossz, hogy a babát csak az anyósülésre tudjuk bekötni, mert a férjemnek teljesen hátra kell tolnia az ülést vezetéskor, és így már nem fér mögé a hordozó sem.

Szóval nagyon nem jó már így négy embernek, én nem szeretem, ha a baba elöl ül, mert az a legveszélyesebb hely.

De a Chipolinón kívül nem találtam másikat ami beférne a csomagtartóba, az volt a legpraktikusabb, csak az kimondottan városi babakocsi, rossz utakon nem valami jó.

2015. febr. 8. 10:39
 7/9 gumipofi válasza:
Értem, köszi. Nekem Peg Perego Pliko P3 van, aminek befér a váza (sportrésszel még nem próbáltam, de szerintem azzal is befér). Csak már nagyon rossz állapotú és ráz is rendesen városban. Remélem az Espiro bejön neked. Én még a Quinny Buzz 3-at néztem, de még nem fogtam élőben sem, meg nem tudom, hogy befér-e, de azért tetszik. ;)
2015. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gumipofi válasza:
Szia, bocsi, csak még az autós hordozódról akartam kérdezni. Kiderült ugyanis, hogy a peg perego-t nem tudom bekötni, nem elég hosszú a biztonsági öv, pedig nem feszegettem. Nektek milyen hordozótok van? Előre is köszi.
2015. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Van egy ezer éves örökölt Chicco, és az Espiro Vector babakocsihoz

ami van hordozó. Mindkettőt be lehet kötni, de előre az Espiro elég szoros, nagyon meg kell feszegetni az övet. Hátul még nem próbáltuk. A Chiccot meg elöl nem próbáltuk, de hátulra be lehetett.

De mindenhol tépázni kell rendesen, hogy átérje.

2015. febr. 19. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!