Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ti milyen babakocsit vettetek?...

Ti milyen babakocsit vettetek? Hogy vált be?

Figyelt kérdés
Sokat utazós család vagyunk, a nagyszülők, dédik kb. száz km - re laknak, sokat járnánk hozzájuk. Travel systemes babakocsira gondoltam ezért. Szerintetek azok jók, vagy jobb a külön babakocsi + autós hordozó? Milyen gyártmányt érdemes venni?

2014. okt. 15. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk espiro vector air van, laposra csukható, kerekeket kivenni is egy mozdulat. Mi is a sok utazás miatt választottuk. Szeretjük. Autós hordozóból a besafe-t szeretjük.
2014. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, megnéztem a babakocsit, és nekem is tetszik! Szimpatikus az is, hogy könnyű, meg szép nagy a kereke, mert nálunk ugyan jók a járdák, de ahol anyáék laknak, ott sajnos a pocsék az nem kifejezés. (Pedig városnak csúfolják a helyet... és töredezett meg kátyús, és helyenként még tégla járda van. A központban!)
2014. okt. 15. 11:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleinte szerintem nagyon jók a travel systemes babakocsik, mert pl. ha az autóban elalszik a kicsi és éppen babakocsiba kellene átraknod könnyedén megteheted, kiemeled a hordozóval és kész, nem kell felébreszteni őt.

Később úgy alakult, hogy tesókocsit vettünk, akkor már a kicsi is tudott ülni. Jelenleg is azt használjuk nagyon-nagyon szeretem (Phil & Teds Vibe), nálunk a szörnyű utakon, járdákon is gyönyörűen tolható.

2014. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Mamas and Papas Mylo2 van. Imádjuk, szuper a kezelhetősége, mi is rengeteget utazunk vele.
2014. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is espiro vector volt (pro), de mi nem igazán szerettük, amint lehetett, lecseréltük egy egyszerű sportkocsira. nagy, nehéz, a kerekeit állandóan fújni kell, a minősége gyenge (elszakadt a kupola pedig sosem volt nagy igénybevétel alá vetve), és mindezekhez képest az ára sem olyan kedvező.


én ha újra vehetnék babakocsit, szerintem baby design vagy abc márkájút vennék.

2014. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kéz :) Én is végig nézegettem, és a jelenlegi elérhető választékból ez tetszett meg: [link]

Esetleg ha van valakinek tapasztalata, ötlete, írhattok még!

2014. okt. 16. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:
ABC Desing Cobra. Ha lehet ilyet mondani, ez a legjobb babakocsi.
2014. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!