Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akiknek Suzuki swift-je van...

Akiknek Suzuki swift-je van (új tipusú) : milyen babakocsit vettetek ami befér a csomagtartóba? (újszülött kortól használhatók érdekelnek)

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 00:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Hauck shopper trio
2014. jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Quinny buzz.

Befér, de a kerekeit egy gomb nyomással le lehet venni, s így akár milyen kocsiba befér, még egy kis Matizba is.

2014. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
cam combi family egybe tolókaros, de esernyő alakúra csukható
2014. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Suzuki van a férjemnek,újabb fajta,de nem a lépcsős hátú modell,hanem felnyílik szinte az egész hátulja.

Baby Merc típusú,jó nagy kerekű kocsit vettünk,elfér benne.Az én autóm egy Seat,annak csak a csomagtere nyílik,abba nem fér el kb 1 cm miatt(a kerekek)

2014. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek, ment a zold kezecske.

Tovabbi valaszokat is varok! :-)

2014. jan. 19. 11:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Graco Ultima Ts
2014. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
giraffe club sh618
2014. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Koszonom a tovabbi valaszokat is!


Kedves utolso! Ennek a b.kocsinak csak a vaza fer el a csomagtartoban, nem? A tobbit mwg elolre rakjatok?


Azert kerdezem mert nalunk a masoduk baba erkezik, igy az egesz b.kocsinak be kene fernie a csomagtartoba.

2014. máj. 10. 15:05
 9/19 A kérdező kommentje:
Esetleg megvalakinek van otlete? Olyan babakocsira lenne szuksegunk ami sportresszel egyutt fer be a csomagtartoba, nem csak a vaz. Hatso ulesen fog ulni a ket gyerek , elol mi. Szoval nem tudom a sport reszt vagy orias merevfalas mozest elhelyezni a kocsi belso reszeben.
2014. júl. 27. 14:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is pont egyik nap tettem fel egy ilyen kérdést, csak nekünk Fiat Pandánk van, nagyon kicsi, és szintén olyan kocsit keresek, ami a sportrésszel együtt is beférne.

Sok kocsi jó, mert szétszedhető, és a váza valóban befér kicsi helyre is, de a sportrészek ülése egy külön ülőhelyet igényel, ezért voltam én is bajban velük.

Nekünk van egy Chippolino Pookynk, az befér, újszülött kortól használható, és úgy ahogy van, esernyőre csukódik.

Esetleg nézd meg a google-ban.

Nem mondom, hogy egy csúcs darab, bár annyira nem is rossz, csak gondoltam, hátha találok valami könnyebbet, esetleg egybe tolókarosat, de még én sem találtam jobbat, úgyhogy lehet, hogy az marad nekünk (csak le akartam cserélni, mert világoskék, és most kislányt várunk, de így úgy néz ki, hogy marad).

2014. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!