Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen gyerekülésed van?...

Milyen gyerekülésed van? Hánytól hány kg-ig? Mennyibe került? Meg vagy vele elégedve?

Figyelt kérdés
Éppen vásárlás előtt állunk,de nem tudunk dönteni,talan könnyebb lesz így. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 19. 22:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban, mint a tied, a Bébé confort Iseos 0-18 ülést használtuk, akkoriban 50-60 ezer körül volt, most nem tudom mennyi lehet. Utánna a Bébé confort Trianost, majd a Bébé confort Hipsos ülést, maximálisan meg vagyok ezzel a márkával elégedve, tágasak, kényelmesek és állithatóak, a gyerek növekedésével lehet szélesíteni-magasítani, ill beállítani téli ruházathoz. Nem voltak olcsóak, de a magam részéről annyira jónak találtam őket, hogy el vannak téve, hátha lesz még gyerekünk.
2014. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Újra első vagyok. Amikor az én lányom ennyi kg volt, akkor mi is 0-18-as ülést vettünk. 2 évesen kapta a Cybexet. Még nem való neki 9 kg-tól való ülés, csak a 0-18-as.
2014. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Concorde trimax 9-36 kg-os ülésünk van, vagyis amíg kell ülés vagy magasító, addig ez végig jó lesz.

(később majd le lehet szerelni pl. a háttámlát és ülésmagasítóként bekötni stb.)

Nálunk a kisfiam nem viselte el maga előtt a pajzsot, pedig nekem is tetszettek a pajzsos modellek- így maradt a szintén jó törésteszt eredményű concorde márka.


nagyon szeretjük, stabil, szép és a világos cappucino színű huzata ellenére sem koszolódik nagyon.

Kb. 40-50 eFt között vettük, de mos ép le is van értékeve a Brendonban:


[link]

2014. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 aHermann ***** válasza:

Szia!

Mivel még csak 7 hónapos a babád, mindenképp 0-18-as ülést vegyél. Neki még háttal kell utazni. Ezeknek az üléseknek a zömét, bizonyos kor után meg lehet fordítani, így előre nézhet a gyerkőc.

Lehet válogatni Isofixes (akát Top tether-rel kiegészítve), és sima ülések között is.

Mi is nézegettünk 0-18-as üléseket.

Szimpatikus a Maxi Cosi Opal (bővíthető széltében is, biztonsági öves), Maxi Cosi Milofix (Isofixes + Top Tether), Hauck Varioguard (Isofixes, de biztonsági övvel is rögzíthető), Concord Ultimax2 (Isofixes).


[link]

[link]

[link]

[link]


Nekünk amúgy az egyik korai válaszoló által linkelt 9-18-as Römer King Plus van. Ezt a kicsi használja 1,5 éves korától (addig hordozóban volt).

A nagynak van egy 15-36-os Römer Kid Plus, és egy 15-36-os Cybex Free Fix (ez Isofixes).

2014. okt. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!