Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory V4 babakocsit...

Stokke Xplory V4 babakocsit vásároltunk de arra gondoltam, hogy külön a hordozót használtan vennék hozzá. Szerintetek jó ötlet vagy érdemes beruházni közel 100. 000ft-ért egy új hordozóra?

Figyelt kérdés

Izi sleep hordozóra gondoltam. Mennyire kényelmes a babának? Vagy inkább a mózesre kellene első körben beruháznom majd erre a hordozóra?

Az olyan kommentek ahol ezt a babakocsit szidják már most mondom nem érdekelnek...olvastam egy párat már itt ezen az oldalon, hogy ocsmány, meg nem éri meg az árát, nem kényelmes stb...nekem ez tetszett, szerintem nagyon dizájnos és nem bántam meg, hogy ezt választottam.


2014. okt. 21. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jó sok kocsim volt már, nekem az a tapasztalatom, hogy érdemes külön hordozót és mózest is venni. Egyébként az Xplory mózese pont nem az a kategória amit 2 használat után ki kell dobni, mert tönkre megy, én még használtan is megnézném, mert a mérete miatt sem használható sokáig. Ugyan ezt mondom a hordozóra is.

Nekem per pillanat egy egyszerű Graco Fusiom van, de mindhárom részét külön vettem meg, mert színeset szerettem volna :)

2014. okt. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Most már erősen hajlok rá, hogy mindkettőt megvesszük a hordozót viszont kizárólag újonnan mert tényleg nem lehet tudni, hogy a használtnak milyen "előélete" volt.
2014. okt. 21. 14:34
 13/19 anonim válasza:
Márkaboltba adnak hozzá mózest is hordozot is pohártatót takarót esernyőt.
2014. nov. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Igaz már megvettük a mózest is és a hordózót is én néztem egy márkabolt honlapját hát nem láttam volna, hogy minden kiegészítőt hozzáadtak volna.

[link]

Linkelnéd a honlapját akkor, hogy ezt te hol láttad?

Köszi.

2014. nov. 2. 10:46
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ilyen babakocsim van, és én javasolnám a mózes megvételét. Az easy sleep sem túl jó a kisbaba gerincen teljesen vízszintesen csak a mózesben tud aludni!

Én is látok anyukákat, akik kiveszik a kocsiból a gyereket a hordozóban és rádobják" a vázra és órákig így sétálnak vele de ez nem tesz jót a pici gerincének!!

Nagyon nem.

Én megvettem az egész szettet, vadiújan és 400 ezer sem az egész. Közel sem félmillió. Nagyon könnyű manőverezni, örülök, hogy ezt vettem meg, nem lennék boldogabb azzal a kb 150 ezer különbözettel a zsebemben, ha egy másik márkájú de vadiúj babakocsit vettem volna.

Valóban dizájnos, puha, könnyű, könnyen kezelhető, az én kisfiam nyáron lesz 2 éves, de imádja.

2014. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ja, és az unicobútornál véletlenül sem vásárolj! Minden drágább náluk!

Én a Brendonnál vettem, két nap alatt kihozták, a Mamas and Papas is árulja, de ők két hónapra vállaták mert Norvégiából hozatják be!

Nézz körül náluk mert ha van kiállítási darabjuk azt olcsóbban adják akár hordozó,akár mózeskorsár!!

Én az ágyat is megvettem, a Sleepit még mindig használuk, a bővítő elemet is meg fogom venni és jó lesz neki 4 éves koráig.

Én csak ajánlani tudom, de abban igazat adok mindenkinek hogy valóban nem olcsó termékek, és nem feltétlenül szükségesek!

Boldog a baba akkor is ha olcsóbb dolgokkal van körülvéve, de ha megteheti valaki, akkor valóban szép emlékek kötődnek hozzájuk, hogy azt vetted ami a szívednek leginkább tetszett.

2014. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod azóta már a komplett szett meglett vásárolva újonnan a brendonból :) Ágyat nem stokke-t vettünk de pl etetőszéket majd stokke-t szeretnék venni :)
2014. nov. 24. 18:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Azért a Stokke Tripp Trappot gondold át!!

Van egy kis csavar ami tartja hogy ne essen k ia baba és elég macerás minden nap 3-4 szer csavargatni! :S

Amúgy nagyon szép, de tényleg irtó drága.

Az ágy a Sleepi- nem a mini Sleepi viszont nagyon jó!

Jött hozzánk vendégésbe egy másfél éves és azzal szórakozott hogy bemászott alá :)))

Nagyon tetszett neki.

De mint írtam, nem feltétetlenül szükséges egy boldog és kiegyensúlyozott kisbaba felneveléséhez.

Csak ugye szépek...

2014. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát az ár amúgy valóban több mint 400 elővettem a számlálkat, sőt én még a bárányszőrt is megvettem :/.
2014. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!