Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A mózest mikortól szabad...

A mózest mikortól szabad leváltani a babahordozóra,1-2 órás séták idejére?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az en lanyom mar 3 hosan uvoltott a mozesben, h nem lat ki. Muszaj voltam felrakni a hordozot, de egyszerre akkoribban nem volt tobbet benne mint fel ora. Kb 5 hos volt mikor mar 1-1.5 orat ult benne de akkor utazas miatt az autoban.
2014. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petera6 ***** válasza:
Alapvetően a mózes után a sport részt szokták használni, ha már ül a baba vagy már fél éves mondjuk (mivel nagyon nagy különbségek lehetnek a babák fejlődésében). Szerintem egyszer egyszer simán belefér a hordozóban sétálás, ha nagyon sír a mózesben vagy épp valamiért úgy kényelmesebb. De azért amikor tudod, inkább a mózest használd, az egészségesebb. Én 2-3 hónapos korában is volt, hogy a hordival sétáltam, mivel kb folyamatosan sírt, így mindent kipróbáltam. 5 hónaposan ment a sport részbe, nagyon megdöntve. Aztán ahogy erősödött a gerince, izomzata, egyre ülőbb helyzetben tudtam sétáltatni.
2014. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sport rész is van hozzá, de ugye amíg stabilan ül, magától az kb. 7-8 hónapos kor, minimum....azt mondják addig nem szabad beletenni amíg csak segítséggel ül, mert az nem ülés még...na de akkor mibe lehet sétáltani a köztes állapotba?? amikor a mózes már nem jó neki mert nem lát ki...de sportba még nem ülhet...a hordozók sem jók amíg nem ül...a kendőtől idegrángást kapok...marad a babahordozó.
2014. okt. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!