Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogyan lehetne csinálni...

Hogyan lehetne csinálni házilag babahordozo (TAGA) kerékpárt?

Figyelt kérdés

Házilag összeeszkábálni gondoltam. mert a 200E ft-os ár elég draga egy ilyen vas darabért.


[link]


2014. okt. 28. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A házilag eszkábáltak a legbalesetveszélyesebb dolgok. Nem véletlenül van ezekre szabályzat.
2014. okt. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vegyel inkabb ilyet: [link]

Ebbe tobb gyerek fer es iskolas korban is hasznalhato

2014. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem amit te belinkeltél, még ha német ebay-n is van, nem lehet legális. ISzonyat baleset veszélyes. Elég a bicajnak eldölnie, és a baba már esik is ki. Nagyon magasan van eleve a babahordozó.

NEm hiába az utánfutók a bicajokra is ülö kortól vannak, amibe bekütik öket, és nagyon alacsonyan.

Amit a második belinkelt, itt van egy apuka aki csinált olyat házilag, kismotor segít rá neki a hajtásban, de ott már ovis koru gyerekek ülnek benne, bukóval.

2014. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Itt ujszulotteket is visznek ilyenben, 3. Hollandiaban elek, szinte minden kisgyerekes ilyennel jar babakocsi helyett. 2. voltam
2014. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, de hogy ezt hogyan tudnád kivitelezni, lövésem sincs
2014. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Félelmetes, hogy kisgyereket, ne adja Isten babát kiengednek forgalomba egy ilyennel. Nekem is ez jutott eszembe, ahogy a képet láttam. Ennél még az is jobb, ha magára köti az ember és úgy teker. Félelmetes. Komolyan.
2014. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miert veszelyes? Nyilvan megfeleloen rogzitve van.
2014. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

2-es jot irt.

3-as én is azon gondolkodtam,szabad-e ilyet


Ezek jok lennének?

[link]


[link]


előre lehetne babhordozot tenni,nem? Különben mig a 2-ig nem mutatta ezt a linket,addig én is ilyenen gondolkoztam fejben..


4-es. Igen ezt hollandiában találták ki,de egész europában ilyen drága. 200E ft alatt nagyon sehol nem találsz.


5-ös. hát igen nekem is nagyon tetszene,tök jokat lehetne biciklizni családostól.. :) nem tudom én se hogy lehetne,pedig nem sokkal lehet bonyolultabb egy biciklinél,nem tom miért ilyen drága. hát az okosok kitalálták..

2014. okt. 28. 13:51
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
nem értem, mi ebben az olyan balesetveszélyes. Pont ideje lenne ha itthon is kialakulna ennek egy kultúrája, nem csak más országokban.
2014. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon akarod hasznalni? Nem fogjak engedni. Magyarorszagon biciklis utanfuto lehet -na nekem az a balesetveszelyes, hat nem latom a gyereket- vagy biztonsagi ules, az is hatra felszerelve
2014. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!