Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy oldjátok meg babakocsiban...

Hogy oldjátok meg babakocsiban hogy védve legyen a baba füle? Az enyém ha elfordul a sapka nem forog vele, a füle kint is lesz.

Figyelt kérdés

pedig jó rá a sapka alul megkötőseket használok, de ez van ha kezemben is viszem. forog a sapkában a feje.

ezért mindig oda kell húznom a takarója egy csücskét, de aztán meg igazgatni, hogy az orrán azért kapjon levegőt, MINDIG felébresztem, soha nem alszik vissza.


2014. nov. 3. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
5 hós
2014. nov. 3. 18:31
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanez van, egy darabig rásimul de ha elfordítja a fejét kilóg a füle. szerencsére általában pont úgy tartja a fejét hogy nem lóg ki...de hát egy perc alatt is meg tud fázni sokra nem megyek vele.
2014. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
arról nem is beszélve hogy a sapka meg a szemére is rácsúszik, habár ez alvásban nem zavarja..de nem egyszer volt, hoyg az a hideg csípős reggel volt, amikor a kezem fagyott a kocsira..
2014. nov. 3. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a helyzet nálunk is. A sapkát vagy igazgatom, vagy múltkor egyszer tényleg hideg volt, és elaludt, odaterítettem egy pelenkát hogy védje a fülét, jobbat nem tudtam kitalálni.

Az hogy a szemébe megy, az én kisfiamat borzasztóan idegesíti (ha nem alszik), üvölt olyankor és rázza a kis fejét amíg meg nem igazítom :D.. akaratos gyerek :).

2014. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:D

nálunk egyből elalszik, mihelyst indulunk, a babakocsi varázsa :)ha fent van, akkor előre néz, egyszer megigazítva úgy marad, nincs sírás :)


de gondolkodtam amolyan fejpántszerűségen is kombinálni sapka alá, csak nem tudom az meg elnyomná e a fülét, mert nekem szabályosan pl fejfájásom(átterjed) van tőle egy idő után..

2014. nov. 3. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapucnit rá szoktam húzni a sapkára. Bár a szemére csúszás esete még így is fennáll, de legalább a füle akkor megoldva:)
2014. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2014. nov. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!