Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme van azoknak a...

Mi értelme van azoknak a sapkáknak (nem nyári) amiket nem lehet ráhúzni a baba fülére?

Figyelt kérdés
Nem azt a célt kéne szolgálnia, hogy szélben védje a fülét? Vagy rosszul gondolom?

2012. márc. 21. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nah ez az! Kivagyok tőlük, szépek meg minden de amint elfordítja a gyerek a fejét már fel is csúszott a sapi...! Múltkor olyan mérges lettem, mert ugye a füle miatt 5 percenkét álltam meg hogy lehuzogassam, hogy az első boltban megálltam és vettem egy kötős sapit.......!


8 hónapos baba anyukája!

2012. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a sapi nem konkrétan a fület, hanem az egész fejet védi

én még ilyen sapkával nem találkoztam, amiről te beszélsz, bár ha nincs túl hideg, és nem fúj a szél, akkor éppenséggel ráadnék olyan sapkát, ami nem ér a fülére

2012. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyen sapi van a tescoban is. Átmeneti sapka.

Még nagy a lányom fejére, de a fülét már most sem takarja.


Van egy szuper megkötős sapkánk, nagyon szeretem, de már kezd kicsi lenni... Kaptunk is sok sapit, de egyik sem takarja a fülét.


Nem értem én ezt.

Mert mondjuk ha már olyan jó idő van, hogy nem kell védeni a fülét, akkor már szerintem a fejére sem kell

2012. márc. 21. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Oh, én még csak pocakban lévő baba öltöztetéséről tudok beszámolni, nekünk is órákig kellett olyat keresnünk, amit a fülére lehet húzni... Májusban születik, az elején, és még akarunk egy ilyet biztos, ami biztos, de alig találtunk. Végül a brendonban volt 1, azaz 1 darab... :))
2012. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetlen célt szolgáltak a vékony cérna vagy pamut sapik amiről írsz: mivel babám nagy hajjal született fürdetésnél mindig vizes lett, meg amikor hajat mostunk, vagy koszmó volt és amíg pici volt nem riogattam a hajszárítóval hanem ilyen sapit húztam rá, amíg szopizott meg is száradt nagyjából és úgy ment aludni, ha még nyirkos volt sapiban tettem le és kicsit később levettem róla de volt hogy álmában ő maga túrta le. Kinti sapinak el nem tudom képzelni ezeket, szélben pláne nem.
2012. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Véletlenül nem a balerinás kis sapira gondolsz amit a tescoban vettél?:)Na én is vettem egyet a másfél éves lányomra:)most valahol a szekrény legalján landolt.Én is idegeskedtem rajta,hogy minek a sapka ha nem lehet a fülére húzni:(

2012. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szerencsére találtam klassz sapikat a lányomnak. Ahol élünk(község), van egy nevenincs butik,mégsem kínai. Itt veszem az Armando harisnyákat is,tehát vannak nyomas baba cuccok is. Nem márkás sapi, 900 ft volt,de vettem minden színűt,mert megkötős,pamut,és védi a fülét is. Viszont nem az a kimondott félköríves fülkialakítású,mert az ha egyszer elcsúszik,sose igazítod a fülére. Nekünk is van egy csomó divatsapink,de az arra jó,h fényképezgessem benne a lánykámat. Ha nincs szél,attól még kell a sapi, pl. a kutacsuk miatt is védi még őket,ha a fülére nem lóg rá.
2012. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, később se lesz sokkal jobb a választék a tavaszi sapkákból.


Közel 2,5 éves a kisfiam, és tegnap jó nagy szél volt nálunk, de nagyon jó idő egyébként. A játszótéren nem győztem mérgelődni, hogy folyton félrecsúszott a füléről, de a többi sapkája se sokkal jobb. Talán kettő normális sapit tudtam neki venni, egyet a kínaiban, egyet meg butikban, azt hittem elájulok az ára láttán, de legalább nem csúszik le a füléről.

2012. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vászon sapi hanem sima pamut akkor kicsi. Nagyon érdekes méretezések vannak. Ha pedig napvédős pamut sapi akkor az nyári, csak őszinek adják el.

Amúgy a nyári nyakvédő nélküli sapiknak sincs értelme, de az már egy külön kérdést megérdemelne.

Nálunk meg az a gond, hogy nem tűri a fülvédőt és mindig föl kel kötni, így mindig pár mérettel nagyobbat veszek.

2012. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal :) De a sapkagyártók is rájöhetnének erre...
2012. márc. 23. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!