Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vásárolt már valaki a Mamas...

Vásárolt már valaki a Mamas and Papas-nál babakocsit? Vélemények?

Figyelt kérdés
Miért drágábbak ezek?1éves fiamnak szeretném lecserélni a babakocsiját(Chicco simplycity)ettől jobb minőségűt szeretnék,szerintetek ezek azok?

2014. nov. 12. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Vettünk innen igen, és abszolút fantasztikus minőségűek. Előtte ABC Designunk volt, attól sokkal jobb, a férjem szerint ahhoz képest ez magától gurul. Minden forintot megért. :)
2014. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Még azt kérdezném hogy melyik fajtátok van,mert elég sok van.
2014. nov. 12. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettünk, amire az autósülést is lehet rögzíteni 13 kilóig.

Örököltünk is babakocsikat, szóval van összehasonlítási alapom.

Tényleg sokkal könnyebb tolni, mint a többi fajtát.

Viszont az egyetlen amivel nem vagyok megelégedve, hogy kicsik a kerekei. Nehezebb terepen már nem jól boldogul. Most nem tudom milyen a választék, de ha teheted akkor nagy kerekűt vegyél:)

2014. nov. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok.Köszönöm.
2014. nov. 12. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem elvileg holnap jön egy Mamas&Papas babakocsi, olyan típusú, mint a Kato, később tudok mondani róla véleményt. :)

Most ABC Design Avitonk volt, ami szép, de nehéz tolni. :(

2016. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem most lett vásárolva egy Sola2. NAGYON SZUPER! Előtte nekünk is ABC design volt. Az első válaszadónak igaza van, ez szinte magától gurul,nagyon könnyű tolni. :))))
2017. jan. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!