Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok nekem babakocsit,...

Ajánlanátok nekem babakocsit, könnyű legyen, jó legyen tolni, beférjen pici autóba, bebetto solarisról vélemények?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kicsi kerekűt venni,mert már volt és nekem nem jött be. (giordan i3per8) Illetve valami tágasabb kocsit szeretnék. Na és ami a legfontosabb legyen,beférjen egy Renault Clioba :D :D Köszönöm!!!
2014. okt. 8. 17:56
 1/4 Kelemen Szabina ***** válasza:
Nekem wonderwalk van imadom de mondjuk nem kicsit de osszeehet lapra hajtani, orias kerekei vannak bolygos, 3 kereku, teljesen fektetheto, lehet vele hepe-hupás fuvon menni, hiba, homokba. Es nem is olyan draga.
2014. okt. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Solarisunk van. A Punto-m csomagtartójában simán elfér a váz kerekekkel együtt is, de amúgy nagyon könnyen le lehet venni azokat is. Csak jókat tudok írni a babakocsiról, nagyon minőségi, könnyen irányítható, stabil, bárhol el lehet tolni.

Miért kell,h könnyű legyen? Ha minden nap emeletre kell cipelned, ahhoz lehet,h a solaris kicsit nehéz. Bár a könnyebb babakocsik általában kevésbé stabilak és tágasak.

2014. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Igazából nincs sok lépcsőnk,10db....azon talán le tudom vinni nap mint nap :)Örülök,hogy jó vélemyényel vagy a Bebettoról,igazából a nagyságától féltem,mert pici az autó,de akkor megnyugodhatok,hogy befér.A sport részét az összelehet csukni a vázzal? Úgy is befér? Köszi!
2014. okt. 10. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, a sportrészt le kell venni, ugyanúgy, mint a mózest. Nekünk utazáskor praktikusabb,h a hordozóban ül a baba a kocsiban, ha kivesszük, akkor azt rakjuk a vázra.
2014. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!