Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ilyen időben és majd télen ki...

Ilyen időben és majd télen ki lehet vinni a babát kenguruban is?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

szerintem ha jól védve van, az arca, füle...stb akkor igen, de úgy beöltöztetve elég kényelmetlen lenne neki. én nem vinném ki.

mi is venni akartunk kengurút, vagy bármi ilyen hordozót, de ilyen időbe már nem vinném ki, inkább babakocsi, lábzsák...stb sokkal melegebb.

2014. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, hogy mondjuk egy vastag overálban és rétegesen aláöltözve nem lenne valami kényelmes neki a kenguruban ... köszi!
2014. nov. 17. 20:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, sztem nem lenne kényelmes. Olyan könnyű babakocsik vannak már, sztem az jobb.
2014. nov. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sztem olyanok is valaszoljanak akik hordoznak is. Elsosorban egy kenguru nem tokeletes hordozoeszkoz egy baba szamata anatomiailag mert nem terpeszben hatrabillentbmedencevel ul benne. A kenguru nem tamasztja ala a gerincet. De a kerdes nem ez volt bocsanat!!!

Azert jo telen hordozni es jobb hordozni mint babakocsiztatni mert testkozelben van a baba es az sokkal tobb meleget ad mont a bundak es labzsak. A legjobb ha egyutt oltozol a babaddal. En tavaly igy jottem mentem vele. Ugy ahogy otthon volt felvettem egy magunkra vettem a kabatomat (a ferjemet bocsi mert az jo volt kettonkre). Ha kellett ugyanigy a pulcsit. Eleg koltsegkimelo is :) javaslom mindenkinek! Akkora szabadsagot ad maga a hordozas es nem kell oltoztetni annyit a babat!!!

2014. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha kellőképpen felöltözteted, akkor igen.

Egyedül ha jeges a terep, akkor inkább menjetek babakocsival.

2014. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
babakocsi.
2014. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem van hordozós kabátom, teljesen jó. A baba abban van, amiben bent + egy kabátka és az én kabátom. Ráadásul ő utál babakocsizni.
2014. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Veráékhoz be is mehetsz, ha pesti vagy (a link, amit vki adott), nagyon segítőkész.
2014. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én hordozom a fiam most is, még nincs beöltöztetve, bolyhos belsejű, kapucnis, elől zippes egyben melegítő van rajta, mint egy béleletlen overál, olyasmi és alatta vagy harisnya, vagy semmi, illetve egy ujjatlan body + vékony pulcsi.

A kezeslábas egy számmal nagyobb, a cipő hozzá farmer és vékony gyapjú anyaggal bélelt. Beanie sapka + kezeslábas kapucnija.


Meg van izzadva, amikor hazaérünk.

2014. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!