Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen karikás kendőt vegyek?

Milyen karikás kendőt vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen márkát? Fontos, hogy milyen hosszú? A babám majdnem 5 hónapos és 8kg. Télen hogy tudom, így hordozni? Kabátra kötöm kívülre? Most emiatt nem igazán akarok hordozós kabátot venni...Mindenképpen ilyen hordozót szeretnék, már eldöntöttem, mert ez az elől, csípőn hordozás szimpatikus, a terpesz miatt is, imád nézelődni és nem hosszú távra kell(majd váltogatom a vállam). Elsőre túl sokat nem akarok beleölni, mert nem biztos, hogy szeretni fogja. Köszönöm!
2014. nov. 19. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

nincs ismerosod, akinel kiprobalhatod?

egyebkent Nandut mar kapsz 5 ezer ft korul, ennel sokkal kezesebb es puhabb a Littlefrog, ami 9 ezer ft korul van.

en nagy darab vagyok, igy 190 cm hosszu karikasom van.

2014. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy kabaton kivulre kotom.
2014. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!