Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót vegyek? 5,5...

Milyen hordozót vegyek? 5,5 kiló a lányom,3 hónapos. Van egy Amasonas mei taink, ami nagyon vágja a vállam. Sima kendőt nem szeretnék. Tündérputtony, Liliputi, Cybex, Ergobaby?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 10:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nagyon vállfájós vagyok, olyan kéne, ami jól elosztja a súlyt.
2014. nov. 5. 10:03
 2/24 anonim ***** válasza:
21%

Szia! Nekünk ilyen van, csak jókat tudok róla mondani, nagyon sokáig tudtam benne vinni a babámat, nagyon hátfájós vagyok, meg sem éreztem a súlyt benne + viszonylag hamar kifelé is tudtam benne vinni, semmi baja nem lett (most 5 éves lesz). Már 3 hetes a kistesó, ha eljön az ideje, akkor őt is ebben viszem.

[link]

2014. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, már második gyerkőcnél használjuk és nagyon szeretjük.


[link]

2014. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Szűzanyám, nehogy olyat vegyél amit a 2-es belinkelt, még nézni is rossz szerencsétlen gyereket ahogy lóg abban a kenguruban.
2014. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék 30000 Ft-ot kiadni egy hordozóért. A felsoroltak közül melyik a legjobb?
2014. nov. 5. 14:53
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
ekkora babanak egyik sem. nem tamasztja csigolyarol csigolyara a hatat. csatos totyogonak valo, mei-tai pedig ulni tudo babanak. karikas kendoben nem gondolkodtal? azt nem kell kotni, es a babadra nezve nem jar semmilyen kompromisszummal.
2014. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Csak éppen a karikás kendő anyukának rohadt kényelmetlen, féloldalas hordozást tesz lehetővé!
2014. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy a jól beállított manduca szerintem megfelelő egy 3-4 hónapos korú babának már, de újszülöttet nem tennék bele semmiképp, de ki mondta azt, hogy az totyogóknak való? Nekem kifejezetten hordozási tanácsadó ajánlotta, mivel a kendő nekem nem megfelelő (több gyerkőc türelmetlensége és a saját ügyetlenségem miatt is).

ne mondjuk már azt, hogy egy féloldalasan felköthető karikás kendő egészségesebb!!! Mint az előbb írtam, anyukának kifejezetten nem, de a gyerkőcnek is féloldalas, ezt elfelejtettem hozzátenni.


Kérdező: Én úgy választottam hordozót, hogy az az árát is tartsa. 25-ért vettem szép állapotú használt manducánkat, és ahogy a piacot elnézem, kb ennyiért el is lehet adni, ha vigyázunk rá.

2014. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor még várunk egy kicsit. Karikás kendőt nem tartom biztonságosnak. Második babát hordozom, nagyobbat minden nap oviba viszem és megyek érte. Azért gondoltam SSC-re mert azt egyszer beállítom és pikk-pakk felkapom, nem melegszik be senki. A Picúrom már szépen tartja a fejét, azt olvastam, hogy a Liliputi csatosba már beletehető. Most akkor mi az igazság? Ha jó a terpesz, akkor már hordozható, nem?
2014. nov. 6. 19:42
 10/24 anonim ***** válasza:
53%

Én is használtan vettem a Manduca-mat, 20 ezerbe került, előtte 2 gyereket hordoztak benne.

Én is már 1 éve használom napi kb. 1 óra hosszát és még ugyanolyan minőségre, mintha új lenne. El se adom, megtartom a következő gyerekhez.

Manduca-t érdemes használtan is venni, mert nagyon jó minőség és szerintem rettentő kényelmes.

2014. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!