Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi lenne a...

Melyik babakocsi lenne a legmegfelelőbb, akik hasonló környezetben laknak?

Figyelt kérdés
Melyik babakocsit vegyem meg? A 2.on lakunk, lift nincs, városi környezet, viszonylag jó járdák utak. Könnyű kéne mert pici vagyok, újszülött kortól ha lehet végig. Válaszokat előre köszönöm!

#babakocsi #könnyű #lift nincs
2014. nov. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyit szánsz rá?!
2014. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Mi 3.-on lakunk, lift nincs.

Kendőztem, SSC-ztem, sokkal praktikusabb, mint a babakocsi, akár 3 éves koráig is hordozhatod.

2014. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mammakiddies multi babakocsijai 8 kilósak, azok pl jók lehetnek. De én is elgondolkodnék egy hordozón, míg kicsi, aztán, ha már nem bírod, addigra meg már ül, és akkor már egy hiperkönnyű esernyőkocsi, amíg nem tud járni, meg tudsz emelni gyerestől.
2014. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel akarod vinni a másodikra? Nálunk én egyszer sem cipeltem fel, nem szenvedtem vele, ráadásul a lakásban sem akartam kerulgetni. Mi olyan kocsit vettünk, aminek textil mozese van, azt könnyű felvinni l, a kocsi pedig maradt a tárolóban. Mi egy kunert vip-és vettünk, ez nagyon nagy babakocsi, ezt felcipelni biztos nem tudnád, bár amikor.váltottunk kisebbre, azt sem tudtam felvinni, mert gyerekkel együtt nekem nehéz. De ez nem egyedüli, mert a mi lépcsőházunkban három babakocsi van a tárolóban és a szomszédos lépcsőházakban sem viszik fel. De lehet, hogy ez felénk van csak így.
2014. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na én nem merem lent hagyni a tárolóba mert itt egy nap alatt eltűnne!!nekem abc desing mamba van..10kg..letolom meg felhúzom, de el is bírom ha kell,van sport resze tehát lehet hasznalni végig!!nem a legvészesebb árkategória..és szerintem nagyon szép:))
2014. nov. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nekünk sajna nincs külön tárolónk, csak közös, de oda még egy rollert sem tennék be. Úgyhogy fel kell vinnem. De lehet akkor először mindig a mózest és külön a vázatviszem fel. Viszont ha picik a kerekek, akkor lépcsőn lehet görgetni, nem fog megborulni vagy valami, ugye?

Még jöhet tipp, hogy milyet használtok

2014. nov. 30. 08:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapján, amit írtál, a Quinny Zapp extra jó lenne nektek. 7,8 kg, külön lehet hozzá hordozót csatlakoztatni, a sportrészbe pedig van egy inlay, így újszülött kortól használható. A tolókar alacsonyan van, és nagyon picire lehet összecsukni.
2014. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!