Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A ti babátok is üvölt a...

A ti babátok is üvölt a babakocsiban?

Figyelt kérdés
Az overáltól önmagában ki van borulva, erre csak hab a tortán a sapka, ráadásul ujjszopós, a cumit csak par percig birja, de az overal miatt nem tudja szopno az ujjat. maximum fél órára tudom így kivinni....vajon ha autós hordozóba tenném, amiből kilát legalább, javulna a helyzet? 4,5 hós, lehet egyáltalan mar abban setaltatni napi szinten?
2014. dec. 3. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát az a baj, hogy az olyan hordzó nem tesz jót a gerincének. Úh sokat abba ne tartsd.

A mi fiunk is üvöltött a babakocsiban. Kb 10 percig volt csendben...aztán megunta... Kb fél évesen nőtte ki ezt, amikor sport részbe került. :/

2014. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő csak megpróbálja megenni a bundazsák felső részét, ami közel esik a szájához. Ez a séta nagy részében lefoglalja, jelentős energiát fordít rá.
2014. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Húzd le a kézfejéről az overált ha az ujjszopástól megnyugszik, a babakocsiban nem fog megfagyni a keze.

Sétálhattok az autós hordozóban is, gondolom nem órákig lenne benne.

Vagy ha csak fél órát bír, akkor menjetek többször fél órára.

2014. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
napi 1-1,5 ora lenne...az hosszu idonek szamit? olyan vastag az overal es szuk h egyszeruen nem tudom leturni a kis kezen. de a kapusznija is idegesiti a sapka is meg minden baja van vele:)
2014. dec. 3. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is üvölt, ahogy ráadom az overált.Ha autóval megyünk, egyből megnyugszik, mikor a hordozót berakjuk az autóba, a babakocsit viszont utálja.A múltkor a boltból úgy jöttünk haza, hogy egy kézzel fogtam a gyereket, a másikkal toltam a kocsit és fogtam a kutya pórázát, mert a kocsiban hazáig ordított volna.

Azóta hordozókendőzünk, közös kabátban, így overál sem kell.

Később még szeretném kipróbálni a babakocsit, hátha előbb-utóbb nem tiltakozik ellene.

2014. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En emiatt hordoztam...mar szereti a babakocsit.
2014. dec. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a hordozóban is uvolt mivel a fo gond az overal. egyebkent is van eleget kezbe, nem szeretnem meg az utcan is cipelni :)
2014. dec. 7. 07:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha egyutt oltoztok akkor nem kell overal es minden gond megoldva. Tehat vagy nem ki az utcarabes kb.depis leszel otthon (en az voltam a babakocsiban uvolto gyerekkel) vagy beteszed egy hordozokendobe az otthoni ruhajaba magatokra veszed a ferjedbegy cippzaros pulcsijat es kabatjat mert abba mindketten belefertek es tied a vilag. En igy barmit elinteztem bkv-ztam bevesaroltam karacsonyi ajandekot vettem....visszatertem par honapos babammal az eletbe. Csak javasolni tudom!!!
2014. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a ferjem velem egy meret hihi :))) de ugy twnyleg nem szeretnem cipelni, koszonom azert h megprobaltok segiteni, de nem a hordozastol varom a megoldast. viszont akkor autoshordozoba sem teszem. depresszios nem leszek mert szerencsere kertes haz, vagy igy vagy ugy de tudunk levegozni.
2014. dec. 8. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!