Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Napközben babakocsiban alvó...

Napközben babakocsiban alvó babátok hol, hogyan aludt, miután kinőtte azt?

Figyelt kérdés
én nem tologatom,egyszerűen szereti a szűk sötét helyet,hamarosan kicsi lesz neki,fogalmam sincs mi legyen.Talán kiságy,baldachin és egy körérakott szopipárna?Ti hogy oldottátok meg?
2013. júl. 4. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős a babád és milyen a kocsitok, de nekem még majd másfél évesen is aludt a babakocsiban.

Teljesen vízszintesre volt téve, és fel volt hajtva a lábtámasz is. Igaz ez télen volt, és oldalt ahol lelógott volna a lába, ott a bundazsák megtartotta, de még azért elfért benne, pedig nem kicsi.

2013. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
keményfalú a mózes, 77cm hosszú,a 4hós lányom meg 65cm. Sajnos lehajthatós amúgy sem lenne jó,mert nem vagyok vele amikor alszik,félnék hogy leficánkol.Köszi a válaszod!
2013. júl. 4. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bekötöttem övvel a sportrészben, ami elég mély volt, és vízszintgesig hajtottam.
2013. júl. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok, én is bekötöttem az övvel.

Utána nekem is elég nehezen szokta meg az ágyban alvást, volt, hogy csak fél órákat aludt délután, míg a kocsiban 2-t.

Aztán lassan megszokta az ágyban alvást.

Mondjuk nekem kint aludt az udvaron, és csak hidegben volt hajlandó elaludni a babakocsiban(úgy hogy tologattam amíg elalszik), nyáron sajna nem, mert melege volt. Aztán télen újra igen.

2013. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!