Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, amikor már úgy toltátok a babakocsiban, hogy nem titeket nézett, hanem a menetiránnyal szemben volt?

Figyelt kérdés

És hogyan viselte, hogy nem lát titeket folyamatosan?

Most vettünk egy sport babakocsti, félek, hogy a fiam mit fog hozzá szólni, hogy nem lát engem. 8 hónapos.


2012. jan. 11. 06:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kb 7 hónapos volt a fiam és nagyon élvezte, hogy végre mindent lát:)
2012. jan. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Amikor felkerült a sport rész egyből menetiránnyal szembe tettem. 7 hónapos korában, akkor ült magától. Hogy viselte? Hát, tetszett neki. Kinyílik előtte a világ, tud nézelődni. Én úgy voltam vele lát engem eleget.
2012. jan. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Olyan 9 hónapos volt.
2012. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3 hónapos korától tolom így és azóta élvezi ő is a babakocsizást.
2012. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Én nem tervezem soha megfordítani.


[link]

2012. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!Érdekes a cikk.:)

Én sem fordítottam meg sosem,és most a kicsinek is olyan kocsit vettünk,ami 2 irányból tolható(akkor fordítom meg csak ha amúgy a szemébe sütne a nap v befújna az erős szél).

2012. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Milyen babakocsijaitok vannak? Mi most szeretnénk venni, 6 hós a fiam, mózes és autóshordó nem kéne hozzá. És nem szeretnék százezreket költeni rá, de jó lenne a két irányból tolható.
2012. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6-os vagyok.Tako Drifterünk van.Nagyon szeretem.52-ért adják.Van hozzá mózes,esővédő,táska,és az echoja alatt lecipzározható,utólag jöttem rá,de a tavalyi pokoli melegben ez nagyon jól jött!!!
2012. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nekünk Espiro magic4 van. Nagyon szuper.

Szerintem nem ezen a napi kb.2 órán múlik, hogy mennyit beszélget az ember a gyerekével...(pláne mivel az enyém egyenlőre az út nagy részében alszik:) )Ez is egy olyan dolog, hogy kinek mi válik be jobban, melyik fajta kocsi a kényelmesebb.Nekünk nagyon fontos volt, hogy könnyű legyen,mivel másodikon lakunk és nincs lift. Ez a kocsi csak 6kg.:)+nagyon kicsire össze lehet csukni. És nem érzem rosszabb anyának magamat, mert amíg sétálunk nem beszélek folyamatosan a fiamhoz.A gyerekkel való foglalkozás nem itt kezdődik :) Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. jan. 11. 12:10
 10/22 anonim ***** válasza:

Valóban nem ezen az időmennyiségen múlik a kapcsolat és a kommunikáció a gyerekkel.

Én igazából azért akartam szemből tolható kocsit,mert idegesített,h én nem látom a gyereket.Volt egy hátulról tolhatós kocsink,mire ránéztem a gyerekre(pár perc volt)egy hatalmas poloska mászott a cumiján!!!!!Azóta mániám h lássam a gyereket,nem szállt e rá darázs v más bogár.Így vagyok nyugodt.

2012. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!