Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozós anyukák: eddig elöl...

Hordozós anyukák: eddig elöl hordoztam, de már egy éves, hátra kéne tennem, de úgy nem látom, és ez zavar. Könnyű megszokni?

Figyelt kérdés
Még sosem kötöttem hátra, valahogy nem volt szem előtt, nem tudom úgy ölelni és ez zavar. Könnyű megszokni? Olyan távolinak érzem úgy, de már 11 kg, elöl nagyon nehéz. Kicsit tanácstalan vagyok, mert valahogy nem tudom elképzelni, hogy hátra rakom és megyek, olyan személytelennek, távolinak érzem. Nem találom a megfelelő szót, de megértitek, mire gondolok? (csatos hordozónk van amúgy)
2014. dec. 9. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz praktikus a válaszom, de nekem a zsebtükör jutott eszembe. :)
2014. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy :D :D :D igen, azzal tudnék leskelődni :D :D
2014. dec. 9. 11:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Csípőn nem próbáltad hordozni? A hátonhordozással nekem is ez a gondom. Ráadásul az enyém nem is marad meg puttonyként ott. Mindig sír.
2014. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebbe még bele sem gondoltam, hogy nem fogja ott jól érezni magát, és sír. Akkor mit teszek a bolt közepén? A csípőn hordozásra még nem gondoltam, valahogy úgy érzem, a hordozás egyik előnye elveszik úgy, a két szabad kéz. Boltba szoktam így menni, hogy tudjam fogni a szatyrot és pl. az ernyőt egyszerre. De megéri ezt is megfontolni, köszönöm szépen! :)
2014. dec. 9. 11:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindig meg szoktam nézni kirakatokban, vagy akár a tejes pult üvegében, hogy "megvan-e még."
2014. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
a babakocsi nem lenne kényelmesebb?vagy majd 2-3 évesen is állandóan cipelni fogod?
2014. dec. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
SZívesen hordozom 2-3 éves korában is, ha találunk mindkettőnknek megfelelő megoldást. De ha valakinek a hordozás egyenlő a cipeléssel az miért válaszol egy ilyen kérdésre?
2014. dec. 9. 14:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is hordozás-párti vagyok, de mi átszoktunk ekkortájt a babakocsira. Az oka az volt, hogy elől nem bírtam (10 kilós volt ekkor), kaptam egy hátfáját, ami hetekig nem múlt. Hátra tettem mindenféle eszközben, de örökké sírt, még a cumit se tudtam neki visszaadni (igen, sajnos cumizott :(). Mivel ennyire sírt (2 hónapon át próbálgattam szinte minden nap), azt gondoltam, hogyha tovább erőltetem, az már nem az ő érdeke, hiszen neki nem jó. Karikásban rövidebb ideig továbbra is hordoztam, de amúgy a babakocsit megszerette, szabad kis kezeivel tudott enni, inni, játszani, világot látni, sose volt egy hangja se. Nekem a hordozás addig az igazi, amíg elől lehet, hallhatja a szívedet, tudsz neki puszit adni, buksit simogatni, stb. Fura, de nekem babakocsiban közelebb volt, mint hátrakötve!
2014. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Julie S ***** válasza:

Kendoben magasabbra tudnad kotni, mint csatosban, ugy "kozelebb" lenne.

A csipon hordozas amugy nem mindig konnyu. Nekem ruhastol tobb mint tiz kg a lanyom es ha meg rajta kivul cipelek a vallamon ugy ot-hat kilo csomagot, hat... nem kellemes. Csomagok nelkul nem nehez, csak ha nagyon ficereg a csajszi. :) Nekem viszont muszaj csipon hordoznom, mert HEVvel jarunk es hosszu idot utazunk, ami alatt altalaban lekeredzkedik, szoval gyorsan es kis helyen kell tudnom fel-levenni (meg a karikas kendo kisebb helyet foglal, mint a csatos). Ha nem igy lenne, inkabb haton hordoznek, mert az konnyebb. Egy ideig hordoztam azert haton csatosban, en mindig a mobilommal lestem hatra tukor helyett. :)

2014. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En 4,5 hosan hatra tettem mert nehez volt. O jobban elvezte mert szeret nezelodni es ott tobbet lat. Kezdetben kistukorrel jartam de mar erzem a rezduleseit de komolyan hihetelen. Neha szolnak h.elaludt stb.de en azt pontosan tudom. Es sokkal tobb mindent tudsz csinalni h.a hatadon van praktikusabb lehajolni pl. Es annyira mar nem pici h.zavarja h.nem oleled bar babafuggo. Probald ki!!!
2014. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!