Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a babakocsirol? Jackmar Vajper

Figyelt kérdés

[link]


Van valakinek ez a tipus vagy marka?



#babakocsi #lengyel #vajper #jackmer
2014. dec. 9. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Sógornőmnek ilyen van, ha jól emlékszem. ha én toltam benne a gyereket kifejezetten utáltam. nem lehet vele kanyarodni, csak ha megemeled az elejét. rossz járdai körülményekhez jó egyébként, de nekem nem jött be. leizzadtam mire eljutottunk A-ból B-ig.

2014. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NE! most cseréltem le tako captiva mohican-ra

soha nem ment egyenesen, a gyerek beszíjazva is fel tudott benne állni

az összecsukása sem a legegyszerűbb

a lábzsák nem praktikus, hiányzik róla a cipzár

elég hamar rozsdásodott, lötyögött a váza

5 évig használtam egy ilyet, a harmadik gyerek után már nagyon untam, de akkor nem volt lehetőségem lecserélni

ha szűkös a keret, vegyél használtan egy jobb márkát,és csakis bolygókerekeset

6. gyereknél használom a harmadik babakocsit, ez a tako, mi már túl vagyunk azon hogy bolygókerék-nem bolygókerék

ma már a nagy bolygókerekesek jók terepre is, fixálhatók

2014. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a lábzsákot csak úgy lehetett levenni, ha kiakasztottam a tolókart
2014. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megint előző vok, a tolókar átfordítás is egy nagy becsapás, abban a pozícióban, ahogy a linkelt képen van, nem lehet irányítani a babakocsit.

Ja, és itt jön be, hogy ha szemből van a baba, akkor ahová be van akasztva a lábzsák, oda akasztod a tolókart is.

2014. dec. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!