Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cam Fluido babakocsi? Ezzel...

Cam Fluido babakocsi? Ezzel szemezek, bár a Cam kivitelezésével és tartósságával kapcsolatban vannak fenntartásaim.

Figyelt kérdés
A másik lehetőség a Peg Perego Book. Vélemények érdekelnek

#babakocsi #cam fluido
2014. dec. 10. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Fluidóm van. Pro: pille könnyű és gyönyörű. Kontra: minimálisan sem tartós és nehéz irányítani.

Szerelem volt első pillantásra, nagyon örültem neki, vártam, simogattam már a lányom születése előtt. De mást vennék.

2014. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ilyesmire számítottam

Köszönöm szépen

2014. dec. 10. 18:23
 3/4 Moshatogyerek válasza:
Ugyan a kérdezönek már nem hasznos a válaszom, de hátha másnak az lesz. Én pozitivan tudok csak nyilatkozni rola. Könnyü sulya és kis mérete a leirásábol is kiderül. Ezen kivül szerintem kifejezetten jol irányithato. Kezdö anyukaként, fagyival az egyik kezemben, lejtön felfelé is simán megfordultam vele :) Én csak 4 hete használom, de második tulaj vagyok, egy gyereket már kiszolgált, de tökéletesen müködik. Persze fontos, hol fogod használni. Én agglomerácios kisvárosban lakom, vagyis kátyus aszfaltos járdák, zsufolt piac és belváros, ide nekem bevált.
2018. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moshatogyerek válasza:
Most látom, hogy másik babakocsira is rákérdeztél. Én a cam fluidorol irtam.
2018. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!