Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek mi a jobb döntés:...

Szerintetek mi a jobb döntés: márkás babakocsi használtan, vagy nem márkás de újonnan?

Figyelt kérdés
Anyagilag beleférne a márkás is, ha nem is könnyen...Mindenképp travel systemet szeretnénk, ott nagyok a különbségek.
2014. dec. 22. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Márkától függ.

Egy maxi cosiban, vagy emmaljungában olyan az anyag, hogy két gyerek után sem szakad össze. Vannak, amiknek cserélhető a kereke, pumpálható, teljesen újá lehet varázsolni, ha a váz nem csuklik kopik szét és ez erősen márka függő. A mosható huzat nagyon fontos használtnál.

2014. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy márkásat venék lehetőleg újat, de ha az nem megy akkor használtan.
2014. dec. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak az a fontos, hogy amit megvennel az valoban praktikus-e es hany evig hasznalnad. Ez utobbi elsosorban attol fugg, hogy hany gyereket terveztek meg vagy esetleg a kozelebbi, tavolabbi csaladban varhato-e meg gyerekaldas elso babas es oda kolcsonadnad-e vagy tovabbadnad-e majd stb. Ez utobbi esetben megerheti az ujonnan vett (ha valoban kiprobalod es szerelmes leszel bele).

azt vedd figyelembe, hogy ha epp olyan gyereked lesz, akkor 10 honaposan mar jar es pl. ha nem a vilagvegen laktok es se bolt, se semmi nincs "nagyon kozel vagy tomegkozlekedessel elerheto helyen", akkor elofordulhat, hogy masfel-ket eves koratol se kell mar n neki babakocsi. (vagy a tescos 6000 forintos

2014. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

..bocs: tehat a tcsos eleg neki ha elfarad akkor abba beleul vagy max abban tolod el a boltig.

Aztan persze ha sokat kell mindenfele menned es nagy tavolsagokat, akkor meg lehet még haromevesen is tologatni fogod hosszabb kiruvvanasokon kicsikent meg nyilvan ez lesz az alap.


En hasznaltat vettem, meg rokonoktol orokoltunk mindemfelet (markas babakocsit is - az mar sportkocsi volt), en orultem hohy igy lett latva a horribilis arakat, mert egyreszt nekem kinszenvedes volt pesten a babakocsis tomehkozlekedos kozlekedes...masreszt "a babakocsi csak tolva ismerszik meg" ;-), benne a hyerekkel es eles helyzetben, igy meg a legszuperebb masok alzal magasztalt marka is lehet bukta, ha neked nem az jon be az utpadkanal, a repedezett uton, a buszra felszallasnal vagy az abc-tek bejaratanal...

tehat mindegy mit neztel ki keress valami ismerost akinel kiprobalhatod az o gyerekevel, hihy milyen tologatni:-).

Az uj mellett mondjuk leginkabb az szol, hogy gyari hiban kivul masra nem kell szamitani az elso par honapban (azaz meglepetes nem er), ha meg megse valik be neked, akkor viszonylag keves veszteseggel hasznaltan el tudod adni (pont a "markassaga es ujonnan magas ara miatt).

2014. dec. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem teljesen mindegy a marka: legyen stramp, konnyu, minel tobb resze moshato, jo.anyagbol es ferjen be a kocsiba. ha ezt egy 15 000 ftos nevtelen kocsi tudja akkor.azt veszem meg (es inkabb azt is hasznaltan) ha meg egy 70 e ftos tudja akkor azt veszen.meg, hasznaltan. meg vehetnek ujjat is csak az a tapasztalatom h hasznaltan rengeteg.szinte uj allapotu cucc van a neten.


a mienk egy chicco 3in1 kicsit nagy de en szeretem. 3 gyerek hasznalta elottunk. kifogastalan az allapota

2014. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából már 2. gyerkőc lesz, de az elsőnél annyira nem vált be a babakocsi amit használtunk, hogy eladtuk. Akkor újonnan vettük, az egy Hauck kocsi volt ami nem igazán számít márkásnak. Aztán használtan vettünk egy Quinnyt, de azóta elköltöztünk és az eléggé terepkocsi volt, metrózni nem tudnék vele de ott vidéken teljesen jól bevált. És volt egy könnyű esernyőkocsink de azt meg ugyebár csak később lehet használni, mondjuk az még megvan.

2014. dec. 23. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!