Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsi lenne számomr...

Milyen babakocsi lenne számomra megfelelő? Gyerek ülés?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, nem kell lépcsőzni, az autóm csomagtartója nagy, az útviszonyok jók. Szeretnék olyat amit Mózes kosarkent is funkcionál, de később is jó.


Autós ülés be pedig a nagyobbat szeretném megvenni, ami tovább jo. Nektek nagy szükségetek volt a hordozóra? Vagy elég volt a nagyobb ülés is?


2015. jan. 3. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyenek a terepviszonyok? Fontos e neked hogy nagy legyen a babakocsi bevásárlókosara? Milyen magasak vagytok a párodal (ha genetikailag nagy babára kell nálatok készülni akkor 1-2 típus alapból kiesik mert nagyobb baba 2-3 hónaposan kinövi a mózes részt akkor amikor a sport részt még nem lehet használni nála).

Nekem az a tapasztalatom hogy szükség van a hordozóra. Amikor újszülöttek és még csak nyeklenek nyaklanak ajkoa a jó hordózóba téve (aminek van gerinckímélő betétje szinte fekszenek, míg egy 0-18-as ülésben hiába dönthető mégis ülő helyzetben vannak. Egy vásárlást is sokkal könnyebb megoldani hordozóval mert nem kell babakocsit vinni egy nagybevásárláshoz és ülésbe be-ki, kocsiba be-ki, ülésbe be-ki, egyszerűen végig bent lehet a hordozóban.

És még sorolhatnám az előnyöket, de azt mindenképpen vedd számításba, hogy a gyerekülések annál biztonságosabbak minél kisebb súlytartományban lehet őket használni (pl. 0-18 ülés helyett 0-13 hordozó utána pedig 9-18 ülés).

2015. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A terep viszonyok jók, mindenhol megvannak csinálva az utak. Itt mindenki kocsival közlekedik, szóval olyan kéne ami praktikus. A chicco urban babakocsival szemezgetek, az praktikusnak tűnik. Nincs sok tartozéka, az ulesbol lehet csinálni Mózes kosarat, majd nagyobbnak dönthetőt is...

Nem vagyunk magasak, 160 cm mindkettonk. Milyen másféle babakocsi van ami hasonlo

2015. jan. 3. 18:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Mármnt olyanra gondolsz aminek a mózese átalakítható sport résszé?
2015. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen
2015. jan. 3. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:

Bár nekem személy szerint nagyon nem szimpatikus ez a megoldás (tudom a véleményemet senki sem kérdezte).

Itt lehet még ilyet kapni igazi lengyel változatban:

[link]

2015. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi pont ezt fogjuk megvenni amit az utolsó linkelt!Nagyon jó kocsi!!
2015. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szuper kocsi... hasonló az is amit én néztem ki... de az nem tűnik stabilnak
2015. jan. 3. 19:59
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ilyet vennék, ha most kellene babakocsi: [link] Vízszintesig dönthető hordozót is lehet hozzá kapni, ha sokat jársz autóval, akkor egy álom. Kiveszed, ledöntöd, onnantól nincs gond, hogy meddig jó egy hordozóban a babának. Nagy a hordozó, úh ne lehet gond, h a 6-7 hónapos baba kinövi. [link]

Nekünk egy korábbi modell van, masszív, két gyereket simán kibírt, nem lengyel.

2015. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baj a lengyel babakocsikkal!Nem tudom mióta divat fújjogni a lengyel kocsikat,holott van ami ezerszer jobb mint a "nem lengyel" kocsi,ami tönkre megy....és még olcsóbb is!

De persze mindenki maga dönti el,meg tapasztalja meg!Nekem ez a tapasztalatom.Volt drága kocsink,nem lengyel,fél évet birt,és volt lengyel,már a 2.gyerek nyúzza,és semmi baja.....

2015. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
re9. Én láttam a saját spanyol babakocsim és a lengyel másolatát egymás mellett a játszótéren. Hát, igencsak nagy volt köztük a különbség. Ők le is cserélték nagyon hamar, a miénken meg karcolás is alig van évek alatt.
2015. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!