Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testvérbabakocsi vált...

Milyen testvérbabakocsi vált be nektek? (Másfél év korkülönbség van a picik között, sokat buszozok, és vásárolok is, ezért az egymás mögötti ülés tetszik. )

Figyelt kérdés
Akik nem szeretik a testvérkocsikat, légy szíves ne írjanak... nekünk muszáj lesz venni, az előző szétesett, és az egyiket felkötöm magamra módszer nem jött be nekem, pedig már egy hete így nyomjuk.:(

2012. júl. 20. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagy testvér babakocsi kedvelő vagyok ( 2-2 gyerekkel használtam már párat ( 3 gyerekem van kis korkülönbségesek) de BUSZOZÁSHOZ ház egyiket se tudtam volna megemelni vagy úgy egyáltalán, fel le pakolgatni...:(
2012. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
milyen kocsi jött be legjobban? a jané powertwint néztem ki.
2012. júl. 20. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kocsi. Főleg mert a picinek hátulra feltehető mózes vagy hordi, míg a nagyobb elöl sportrészben ül. Így látod a picit szemből. Jó nagy kereke van könnyű irányítani (viszonylag! azért nem olyan mint egy egyes kocsi hiszen 2 gyerek ül benne:))

Nekünk Graco Stadium Duonk van.

A célnak ez is megfelel. Azért ezt választottam mert a hátsó ülés lábtartója felhajtható és így részt vesz a fekvőfelületben. Nekem hosszú babáim születtek így egy áltagos tesókocsi 65-68 cm.es üléséről lelógtak már 3-4 hónaposan. A stadium duo pedig vagy 80 centi hosszú (felhajtva a lábtartót) így még az 1 éves kisebbem is jókat alszik benne.

2012. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem van egy eladóm,igaz nem nagy márka-abc design-de nagyon könnyű,nálunk 20 hó korkülönbség van én nagyon szerettem,lapra csukható,még nagyobb korukban is sokat mentünk vele


ilyen:/nem ez,de küldök képet ha gondolod/


[link]

2012. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
enyémen elöl is van kupola,viszont bevásárlórésze már nincs meg,és karfája eleve nem volt. de nem borul ki a gyerek,sőt ha van más kocsiról karfád,simán ráteheted/de venni is lehet csak karfát/
2012. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a második vagyok bocsi nem akarom rontani az üzletet de pont egy ilyennel kezdtünk és ezzel van az hogy hátul kb. 65 centi, irtó rövid volt nekünk, pláne ha mondjuk őszi téli baba jól beöltöztetve ( a kicsi)
2012. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én a jané power twinre gondoltam, de sokallom az árát, még használtan is...:(
2012. júl. 24. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:
6os vagyok, igen érthető. Én is azért vettem gracot mert nem volt 70-80 ezrem tesókocsira. (egyébként a mienk is eladó:) a stadium duonk)
2012. júl. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!