Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlás elött...

Babakocsi vásárlás elött állunk. Nagyon tetszik az ABC Desing, de kagyós ülése van! Jó az egy babának?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon tetszik a Cobra is a Mamba is, és a Condor 4S is. Mondjuk a Cobra a nyerő mert a Condornak kicsi a hálója a Mambának meg alul a kerszttartó vagy mi benne van a hálóba... Nem is értem, na mindegy!:) Szóval a Cobra lenne a legjobb de az egyik az hogy félek hogy 3 kerekű és felborul a másik pedig hogy kagyló üléses! Kényelmes egy gyereknek egy ilyen ülésbe aludni???

2014. febr. 5. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan nekünk még nicsen, de nekem is nagyon tetszik, ezért utánaolvasgattam egy két fórumon és blogon. A vélemény az volt róla hogy nagyon stabil, jó rugózású, masszív, hatalmas alul a pakolós része, könnyű irányítani és maga a kocsi is könnyű (nekem mondjuk majd a második emeletre kell felcincálnom szóval nem mindegy a súly sem)és senki sem panaszkodott a kagyló ülés miatt.
2014. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Nem jó a kagyló ülés, mert hamar kinövi a gyerek és hosszú távon sem egészséges, mint a hordozó sem.
2014. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom mindig a hordozóban aludt, amikor sétáltunk. A férjem ért ahhoz, hogy mi egészséges és mi nem az egy babának ebben a korban, mivel ezzel foglalkozik (orvos), azt mondta, hogy ettől a póztól annyi idő alatt, amennyit benne tölt, a világon semmi baja nem lesz. Otthon mindig kiságyban aludt, tehát soha nem altattuk pihenőszékben vagy hordozóban.


Ja, és a mi csajunk nem akarta használni soha a mózest, végig üvöltött benne, annak ellenére, hogy bárhol máshol szuperül aludt, két perc alatt simán önállóan beájult, de a mózesben soha.


Ilyen is van. Ha nincs a hordozó, akkor mi bizony nem megyünk ki az utcára, mert ő pl. a kendőt is utálta. :)


Két éves már, semmi baja a világon.

2014. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Ja, plusz egy:


nekünk abc design volt, gyakorlatilag atomjaira hullott hat hónap után, pedig belvárosban, sima terepen használtuk, és nem is olyan őrült sokat. Nem ajánlom. A quinny jobb, sokkal, mi arra cseréltük.

2014. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A quinnyvel az a bajom hogy széles nagyon! Falunk lakunk és buszoznom kellene vele meg kisboltba járnom. Milyen ABC-d volt?
2014. febr. 5. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem ABC Cobram van és IMÁDOM :) 4 hónapja használjuk, és semmi baja nincs, nem esett darabjaira, pedig minden nap használom. fiam ebben imád a legjobban aludni. Ha esik az eső, akkor a teraszon alszik benne :) Én csak ajánlani tudom.
2014. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a márkához tudok hozzászólni, mert nekünk már sport kocsink volt/van belőle (Primo) és a minősége kifogástalan, pedig hatalmas a lányom (legfőképpen súlyra, de magasabb is, mint a kortársai) és nagyon kényelmes és strapabíró, úgyhogy én ABC Design rajongó lettem. Olyannyira, hogy meg is beszéltük a férjemmel, hogy ha jön a kistesó, biztos ABC Design lesz az újszülött kocsi is, pont a Mamba és a Cobra esélyes :) Nagyon klassz kis kocsik...
2014. febr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7. vagyok

Még annyit, hogy több, mint egy évet használtuk az ABC Design Primo-nkat, és úgy tettem el a szekrénybe majd a következő babának, hogy teljesen olyan, mint az új. A kerekén sem látszik őrült nagy kopás, kimostam a huzatát, lábzsákot, mindent, egyiket sem szívta ki a nap, pedig fekete, kis fehér bevarrással, jah és a napon nem melegszik át az anyag. Nyári 40 fokban meg voltam döbbenve, amikor hozzáértem, teljesen "hideg" volt, szóval nem főtt meg benne a gyerek, mert uv szűrős, fényvédős...


Úgyhogy én csak jót tusok mondani a márkáról!

2014. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagy esélyes volt az ABC designban cobra. Végül casualplay Kudu-t vettünk, mert könnyebb a súlya es egyszerűbb összecsukni.
2014. febr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!