Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi rendelés külföldre?

Babakocsi rendelés külföldre?

Figyelt kérdés
Nekem az lenne a kérdésem, hogy Magyarországról lehetne e külföldre babakocsit rendelni? Vagy hogyan tudnám megoldani, hogy kihozhassam? Tengeren túlon vagyok.
2015. jan. 3. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ott elfogyott?
2015. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces... itt csak olyan van, amihez hordozó jár. .. Az meg nem a legjobb a babaknak...
2015. jan. 3. 19:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolnam kedves elso, szerintem az van ami nalunk... mi Franciaba lakunk es itt is nagyon draga az osszes baba holmi, igy ezert mi is Magyarorszagrol rendeltunk. Fele annyiert, sot!!!

Kedves kerdezo ha gondolod akkor leirom honnan rendeltuk privatban.

2015. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendelj ebayről.
2015. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is kulfoldon elek, errol az oldalrol rendeltem babakocsit : www.kiddies24.de .Nagyon jo arakon vannak a babakocsik nemzetkozi viszonylatban is,minden szempontbol csak ajanlani tudom oket.Europaban ha jol tudom minden orszagba postaznak realis aron.Nekem a 23kg-s rendelesemert osszesen 25 Euro volt a postakoltseg.A babakocsi amit rendeltem nem volt epp raktaron, igy 2 reszletben kaptam meg a dolgokat extra postakoltseg nelkul.
2015. jan. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!