Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozókendős anyukák, nektek...

Hordozókendős anyukák, nektek van babakocsitok?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól, akik a hordozókendő használatának hívei. Van értelme babakocsit venni? Milyen esetben igen, és mikor nem? Nektek van?

2014. dec. 29. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Az első fél évben nem volt, nem is hiányzott. Mikor már közeledett az egy évhez, nekem jól jött, kb. 8 hós volt, mikor vettünk egy kocsit használtan. Ettől függetlenül szeretem a hordozást és az esetek felében most is hordozom őt :) csak nem kendőben, hanem csatosban.
2014. dec. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Van, mert bevásárolni nem tudok hordozókendővel, mert leszakadna a karom a cipeléstől.
2014. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Én pont fordítva, bevásárolni jártam kendővel :) Elöl a baba, hátizsákban a cucc a hátamon, a két kezem meg szabad (kosárnak a boltban, pakolni, esernyőnek, ha esik az eső :)). Én szerettem így menni. A babakocsi nekem körülményes volt, hogy toljam, kosarat fogjak, pakoljak, megint toljam, megint pakoljak, úgy éreztem, sosincs elég kezem :)
2014. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem volt babakocsink, nem is hiányzott, pedig autónk sincs.

2 éves múlt a lányom, most már Manducaban hordozom, de azt se gyakran.

2014. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Julie S ***** válasza:
53%

A bebiszitterhez vettunk egyet, az nala van, csak o hasznalja. Abban altat, szoval jo szolgalatot tesz nala.

Vettunk egyet itthonra is a lanyka egyeves kora korul, de talan negyszer hasznaltuk, mert velunk inkabb tolni akarja, mint benne ulni. En nem is tudok vele kozlekedni, utban van, maceras, szoval nekem csak nyug. Ja es mi HEVvel jarunk be Bp-re, az se menne konnyen vele.

2014. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nincs, de nem is hianyzik.
2015. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van, mostmár 2 éves a fiam, egyre kevesebbet használjuk. Viszont korábban jól jött, mert a városközponttól kb 15-20 percre laktunk, autónk nem volt, így sokszor vele jártam bevásárolni. Pelusok, piacozás.. ő jót aludt ezalatt a babakocsiban, én pedig kényelmesen bevásároltam. Hordozókendővel nehézkes lett volna, mindent kézben hazacipelni. Szerintem mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya. Azóta Pesten lakunk, itt viszont tapasztalom, hogy sokszor nehézkes bárhova is babakocsival eljutni (aluljárók, magas buszok, villamosok). Itt viszont a tömegközlekedéshez a hordozóeszközt preferálom. Persze nagybevásárlást nem így intéztem :)
2015. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van mindenféle kendőnk, SSC-nk, egyéb hordozóink, de van babakocsi is. A nagyobbik gyerek kb 2 éves korában ült először kocsiban, mert nem akartam terhesen cipelni a kis 12 kilós fenekét a hátamon. Most azárt jó a kocsi, mert a kicsi ül benne, a nagy meg lustul a tesőfellépőn :-D Legtöbbször kendővel megyünk mindenhová, de azért néha itt a környéken jól jön a kocsi. (Használtan vettem egy Peg perego-t. Hát az egy áááálom!)
2015. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!