Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a különbség a két hinta...

Mi a különbség a két hinta között?

Figyelt kérdés
Mivel a kisfiam nagyon szereti ha a hordozó székét hintáztatjuk ezért szeretnék venni neki egy babahintát amit már most is tud használni fekve. Később pedig ülve. Kinéztem kettőt is de nagy az árbeli különbség és nem tudom miért is kerül az egyik többé... Adamo márka és Indigo handmade. Kinézetre ugyanaz,súlyban is használható 15 kg-ig mindkettő. Tapasztalat ? Kinek van esetleg ilyen? Köszönöm a válaszokat 😊

2015. jan. 5. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ADAMOT VETTUNK 3 HETE. EGYENLORE 10 PERCIG BIRJA KI BENNE
2015. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekünk is adamonk van, viszont az én kislányom szinte ki sem akar szállni belőle. sokáig vaciláltam én is, hogy milyet vegyek, úgyhogy az ismerős anyukákhoz átmentünk kipróbálni az övéiket. ha van erre lehetőséged, szerintem próbáld ki valahol máshol, mert ha nem szereti, tök mindegy, hogy melyiket veszed, akkor is csak pénzkidobás :(
2015. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nekunk Adamo hintank van, a lanyom a mai napig imadja (masfel eves), a babakelengye egyik legkifizetodobb tagja, nem csak szorakozast nyujt, de hasfajos, betegeskedos idoszakban a lanyom csak ebben tudott aludni nem csak kicsikent, de meg egy eves koraban is.


En szemely szerint semmi penzert nem tennem a gyerekemet otthon eszkabalt adamo-utanzatba. A nagy arbeli differencia valoszinuleg az anyaghasznalatbol ered, ez a kepeken is latszik. Az indigo-fele hintanak sokkal vekonyabbak mind a fakeretet alkoto reszei, mind a kotelzete, a textil szakitoszilardsaga meg kitudja milyen. Nekem is van ismerosom aki csinal bolcsohintakat, es anno nagyon ajanlgatta nekem is az o altala keszitett termekeket, de neki is megmondtam, hogy ebben nem vagyok hajlando sporolni, az eredetit veszem, ami remenyeim szerint nagy hirneve es szeles ismertsege miatt gondosan odafigyel a minosegre es biztonsagra. Minket a masfel ev alatt meggyoztek maximalisan.

2015. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2015. jan. 6. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Indigo hintánk van. Nagyon szeretjük, minőségi, egyáltalán nem vékony a kötélzete, ugyanolyan mint az Adamoé és a farudak is szépek, igényesek, elég vastagok. A 7éves lányom is bele szokott ülni, meg se nyekken. Babahordozókat is gyárt, azok is ismertek és jók. Én úgy tudom bejegyzett márkanév. Nem kell mindent lefikázni ami olcsóbb, nem biztos, hogy azért van mert rossz minőségű. Nekünk az új babzsákos babahintája van, ez jobban bejött mint adamo. Merthogy az is volt 7 éve úgyhogy van összehasonlítási alap. ;)
2016. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk eredeti Adamo hintánk van, de próbáltuk már az Indigot is, de összességében én az Adamora szavazok. Mindkettő hinta szép és nagyon igényesen van elkészítve. A különbség az áron túl, hogy más a szabásvonala az Adamonak és az Indigonak. Míg az Adamot oldalról nézve egy háromszöget látsz, az indigó oldalról olyan mint egy kis teknő. Az indigóban vastag poliszirollal töltött párna van, ami nagyon jól tart. (mint a szoptatós párnákban) De ennek az a hátránya, hogy a kis súlyú újszülött babát, ha ráteszed, akkor nem veszi fel úgy a baba gerincének a formáját, mint az Adamoban, amiben vékonyabb biopamut párna van. A hintát lehet dönteni a kötelek állításával, és itt a legnagyobb különbség szerintem: az adamoból nem tud kiesni a gyerek, ha ki van dugva a lába a lyukakon mert a súlya lefelé húzza és a kialakítása miatt sem. Míg az Indigot én nem merném úgy használni, mint az Adamot a vastag párna miatt és a teknőszerű kialakítása miatt szerintem esélyesebb, hogy kiesik belőle a gyerek, hiába van kidugva a lába, simán előrebillenve fejjel kieshet. Mindkét hintánál 15 kg-os rugó volt, de az Indigóé sokkal lazább volt, az Adamo rugója feszesebb.
2017. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettő magyar gyártású, de az Adamo az eredeti.
2017. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Látom, ezer éves a kérdés de úgy érzem még kell vésenen az Indigo hintát. Nekünk adamó és indigó is van, két gyerekem van. Nem igaz, hogy ki tudna esni a babzsákos hintából ha rendesen bele van ültetve. Pont ugyanúgy lehúzza a súlya és meg tud kapaszkodni a rúdban, nem tud kifordulni sem. Ha nem jól van betéve, az adamóból is kieshet mert ki tud mászni. Velem ez megtörtént. Sajnálom, hogy nem lehet ide képet tölteni mert megmutatnám, hogy ugrált a babzsákos hintában a 10hósom. Altatáshoz vettem ezt a típust mert gondok voltak e téren a kisebbik gyerekemmel. Nekem akkor nagy segítség volt, kb életmentő. Akkor viszont résen kell lenni mert ha fektetve teszem be akkor simán kimászik belőle. Amúgy az indigónak is van olyan szabású hintája mint az adamónak, már sajnálom, hogy hamarabb nem láttam mert sokkal olcsóbb és szerintem van olyan megbízható minőség. Először az adamó volt meg és amikor megjött az Indigo nem volt egyáltalán gagyi érzetem. Az adamónak szép a doboza, kb ennyi.
2020. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!