Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Zapp Xtra babakocsit...

Quinny Zapp Xtra babakocsit szeretnék venni. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk buzz van, most voltunk külön repülővel így kölcsön kaptam egyet, mivel ez jóval kisebb. Nekem nagyon tetszett, annyi hátránya van, hogy elég rossz volt a járda és párszor elakadtunk egy egy kátyúban, de könnyű irányítani, akár egy kézzel is, ha jó az út.összecsukni is egyszerű.
2015. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt, nemrég adtam el. Szerettem, könnyű kis kocsi, viszont szinte 0 pakolási lehetőség, icipici az alján a bevásárló kosár. Viszont amit ajánlanék ha ilyen mellett döntesz akkor ne a sima xtrát vedd hanem az újabbat xtra2-őt mert azt egybe össze lehet csukni, mig a sima xtrát 2 külön részben lehet csak szállitani. (Engem ez pl. zavart)

Ezen kivül elégedett voltam vele.

2015. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy ilyet mert egy batár nagy kocsink van mellette és kellett valami amit be tudunk rakni a kocsiba, gyorsan könnyen összecsukható, nem foglalnagy helyet. Most télen viszont a régit használjuk még a sétákhoz, abban jobbal elfér a kislányom overálban, nagyobb bennt e helye, nagyobbak a kerekei, hóban is simán toltam. Nagyon szeretem ezt az xtra-t. Nem tudom mennyi idős a gyermeked akinek szánod. Mi azért ezt vettük, mert a lányom még nem tudott ülni, dönthető és megfordítható a vázon az ülés. Ha viszont teljesen döntöd, akkor a laba kb. égnek áll :-)
2015. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!