Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Júniusi babának mózeskosaras...

Júniusi babának mózeskosaras babakocsit kell venni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a témában. 1. baba.

Aki emiatt beszólogatna, kérem lapozzon tovább!

Ilyenre gondoltam kb: [link]


Mózeskosaras változata: [link]


2015. jan. 8. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mózeskosarasat vettem,nagyon jó,volt,és ami a legfontosabb neki kényelmes volt. :)
2015. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Semmilyen születésű babának nem "kell" mózeskosaras babakocsit venni. Viszont ha nincs mózes, fontos, hogy a babakocsi teljesen vízszintesig dönthető legyen.
2015. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
így van, nem az évszak a lényeg, hanem h ujszulott babanak kb 5 honapos koraig csak vizszintesben szabad fekudnie. ha viszont van autotok, abba meg autoshordozo kell, gondolom a korhazbol is autoval viszitek haza. a legjobban akkor jarsz, ha veszel egy hasznalt de jo minosegu babakocsit aminek van mozes, normal babakocsi (sport) es autoshordozo resze.
2015. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Kelleni nem kell, ha neked ez szimpatikus és elfér, akkor teljesen jó megoldás ez a 3 részes kocsi. Mi nem vettünk mózest a januári babánknak, vízszintesre döntött sportrészben és hordozóban vittük. Ha nagy helyünk lett volna tárolni és felesleges pénzünk erre, akkor lehet, hogy vettünk volna, de a mózes tényleg nem kell sokáig.
2015. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon hiányzott volna a mózes, mert a babánk többnyire csak hason aludt. Ezt a sportrészben nem tudtuk volna megoldani, hiába dönthető vízszintesig.

A nyári meleg miatt viszont érdemes világosabb színű babakocsit választani.

2015. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mindkét lányom hason aludt a vízszintesig döntött babakocsiban, mózeskosár nélkül. Nekem nem volt mózesem, nem is hiányzott, de elhiszem, hogy akinek meg van, annak kényelmes.
2015. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Július 1-én született a kisfiam a legnagyobb kánikulában. Áldom az eszem, hogy 3in1 babakocsit vettem, aminek ugyebár van mózes része. Eleinte csak hason tudtam altatni. :)
2015. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ilyen, de mózeskosaras babakocsim van, én nagyon szeretem, 6 hónapos babám még most is abban alszik, mikor megyünk sétálni.
2015. jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül. A lényeg hogy vízszintesig dönthető legyen, mert az újszülöttet csak teljesen vízszintesben tolhatod, a hordozó max addig jó míg hazaértek a kórházból, de abban altatni, tologatni hosszabb távon nem jó.
2015. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!