Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi alapjan valasztottatok...

Mi alapjan valasztottatok babakocsit? Mi a velemenyetek a tobb funkciosrol amit mozeskosaras koratol egesz nagyobb baba koraig tud hasznalni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk. Ráadásul mivel emeltre kell felhoznom találtunk egy könnyűt (Espiro vector), de még nem tudok róla nyilatkozni, mert csak 6 hét múlva jön a babóca.

Nekünk a könnyűség mellett az volt a fő szempont, hogy felfújhatós nagy hátsó kerekei legyenek, mert vidéken is közlekedünk vele, meg a könnyen kezelhetőség. Ezen kívül mivel magasak vagyunk az sem volt utolsó szempont, hogy megfelelő magasságú legyen a tolókar (+ nem akartam bogárcsáposat) és a baba sem árt ha picit magasabban fekszik.

Remélem beválik majd.

2012. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi egy Touragoo babakocsit vettünk, nekem bejött.

Mi azt néztük hogy esernyőre lehessen összecsukni, hogy mindkettőnk kocsijába beférjen. Nekem is könnyen kezelhető legyen (összecsukás, a mózes, stb. rárakása, autós hordozó biztonságos e, könnyű legyen bekötni) tehát könnyű legyen gyerekkel meg egyéb kiegészítőkkel (pl. mózes) együtt is.

Nekem fontos volt még hogy állítható tolókaros legyen, mert én magasabb vagyok, mint az átlag, és nekem sok babakocsi karja kényelmetlenül lent van, illetve hogy milyen kiegészítőket adnak hozzá (kupola, lábzsák, esővédő, pelenkázó táska).

Fontos volt még a kerekek fixálhatósága, könnyű e vele közlekedni ott ahol lakunk, stabilan lehet e vele közlekedni!

Ja meg természetesen az ár is...mi egy középkategóriásat szerettünk volna.

Én kb 2 óra alatt döntöttem el hogy hozzuk el, szóval jól megnéztem mindent rajta magamnak.

2012. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en szeretem, mindket babakocsink ilyen volt (az elso titi triton volt, sajnos elloptak :(()


szoval amit figyelembe vettem:

- elso kerekek bolygosithatók

- hatso kerekei nagyok (bar varosban lakunk, sok a park, es a metroban sokkal konyebben tudom lepcsoztetni)

- ne csak mozes+sportresz legyen, hanem hordozo is, egy hat-het honapos baba, aki meg nem ul, de mar ki akar nezni, hat annak se a sportresz, se a mozes nem jo mar

- stapabiro legyen :D

- leveheto-mosható huzat, hogy ne egye meg a mocsok

- allitható a tolokar resz (en alacsony vagyok, a ferjem magas, mindketten tudjuk tolni)

- mindket iranyba be lehessen tenni a babat (ok hogy eloszor anyara van szuksege, de aztan meg nezegetni is akar :D)

- hely a bevasarloreszhez alul, ne csak jelkepesen legyen ott a "bevasarlokosar", hanem tenyleg lehessen bele pakolni


hirtelen ennyi jutott eszembe, remelem segitett

2012. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En sajnos a sulya es a szine alapjan valasztottam...sosem gondoltam volna, hogy ki lehet nöni a mozest, es most 1,5 evesen tullog a laba a sportreszen, valamint hasznalhatatlan a bevasalokosar resze.Szerintem összehasonitas keppen merj meg több babakocsit, nezd meg, hogy a huzata teljesen levehetö-e(nekünk a sport resz huzata csak vazzal együtt moshato, vagy ha szetszeded darabjaira), valamint az a bizonyos kagyloüles sem tul prakikus(amikor eldöntd a sportreszt a gyerek laba az egnek all).Összesegeben jo dolog a többfunkcios,csak nem mindegy melyik.Nekem Espirom van senkinek nem ajanlanam!
2012. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
harmas vagyok: meg annyi, hogy dontheto legyen a sportresz, es legyen labtartoja, hogy ne logjon le a laba
2012. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ABC Design 3 Tec-et vettünk.

Nem tömegközlekedünk, tehát nem volt fontos,hogy annyira könnyű, kicsi legyen.

Nem kell emeletre sem cipelni!

Bár még csak most kezdjük el a sportrészét használni, így nem tudom meddig lesz elég!

Többfunkciósban én nem találtam olyat, ami tetszett volna, szimplán ezért nem olyat vettünk!

2012. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is kb. azok alapján választottunk, amit a 3. válaszoló írt.

Jó sokat megnéztünk, - persze tökéletesen nekünk megfelelőt nem találtunk. Végül Cam Combi-t vettünk: mózes+sportrész+hordozó - szuperul bevált eddig. (A sportrészt még nem használjuk.) A hordozó rátehető a vázra, így kisebb utakra, vásárlásra könnyű volt vele. (Sajnos, lassan kinövi.)

2012. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!